Szukaj

Martyna Wojciechowska musiała upomnieć Przemka Kossakowskiego na czerwonym dywanie! “To był ułamek sekundy”

Martyna Wojciechowska Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska o debiucie na czerwonym dywanie z Przemkiem Kossakowskim

O nowym związku Martyny Wojciechowskiej jeszcze kilka tygodni temu było naprawdę głośno. I nic dziwnego, bo fani nie wierzyli, że jakikolwiek mężczyzna zdoła usidlić piękną, silną dziennikarkę. Udało się to Przemkowi Kossakowskiemu, a choć oboje bardzo próbowali ukrywać swój związek, paparazzi szybko sprawili, że prawda wyszła na jaw.

Martyna nie lubi mówić o swoim życiu prywatnym, chyba, że temat dotyczy córki i niechętnie dzieli się miłosnymi przygodami z mediami. Tym razem postanowiła jednak nie ukrywać Przemka i zadebiutowała z nim na balu charytatywnym. W rozmowie ze Zwierciadłem zdradziła, że próbowała przygotować ukochanego na to, co go czeka. Kossakowski nigdy nie pchał się na salony, a choć jest bardzo popularny, nie sposób nazwać go “celebrytą”. Martyna, która na czerwonych dywanach ze względu na swoją pracę i popularność bywa dużo częściej, uprzedzała ukochanego, że wzbudzą sensację:

Jestem świeżo po kilku historiach, którymi może nadmiernie się nie ekscytuję, ale też nie powiem, że są mi zupełnie obojętnie. Media ostatnio bardzo zaczęły interesować się moim życiem, a dotąd udawało mi się rozgraniczać sferę prywatną i zawodową. Próbowałam wcześniej tłumaczyć, że będzie dużo fleszy, dziennikarzy, zamieszania i tak też się stało. – wyjawiła

Okazało się, że mimo ostrzeżeń, Kossakowski i tak był niezwykle zaskoczony furorą, jaką wywołało ich wspólne wystąpienie. Pozując co zdjęć z Martyną, podobno pod nosem rzucił kilka słów za dużo. Wojciechowska upomniała go żartobliwie:

Nachyliłam się do niego i powiedziałam na ucho: “Słuchaj ludzie potrafią czytać z ruchu warg”, i zaczęłam się śmiać. To był ułamek sekundy – skwitowała

Później w mediach pisano, że “wieszała się” na partnerze. A przecież miała dobre chęci!

Zarzucili Martynie Wojciechowskiej lans na chorym dziecku. Miażdżąca odpowiedź

Martyna Wojciechowska szuka pracowników! Znamy jej wymagania

Lekarze postawili Martynie Wojciechowskiej okrutną diagnozę. Straciła nadzieję i wtedy stał się cud!


Oglądasz programy Martyny Wojciechowskiej?

×