Szukaj

Izabela Janachowska namawia Martynę Wojciechowską na ślubne zwierzenia: „Bardzo się opiera”. Ale nie wszystko stracone. Ma chytry plan

Izabela Janachowska i Martyna Wojciechowska

Izabela Janachowska i Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub w zeszłym roku. Izabeli Janachowskiej marzy się rozmowa na ten temat, podróżniczka, póki co, nie przyjęła zaproszenia. Ekspertka ślubna wpadła na pewien pomysł.  

Martyna Wojciechowska w październiku stanęła na ślubnym kobiercu. Wyszła za mąż za Przemka Kossakowskiego, który w social mediach pokazał pierwsze zdjęcie z uroczystości, na którym wraz z żoną prezentują ślubne obrączki. Internauci niemal natychmiast ruszyli z gratulacjami. Przedostało się też kilka innych fotografii. Każda z nich wzbudziła zachwyt.

Chociaż Wojciechowska nieczęsto wypowiada się na temat relacji z podróżnikiem, zdarza się, że robi wyjątki. Tak jak w wywiadzie dla Women’s Health, gdzie ujawniła, że dobrze jest jej w związku. Nigdy nie czuła się tak swobodnie i wolno, jak teraz:

Nigdy dotąd nie czułam się w związku tak wolna, jak teraz. […] Znam te wszystkie żarty na swój temat: »Uciekająca panna młoda«, »Poskromienie złośnicy«. Tak, jestem recydywistką, mam 46 lat i burzliwe życie za sobą. I cieszę się z tego, bo cenię sobie moje doświadczenie na różnych polach.

Martyna Wojciechowska nie opowie o ślubie Izabeli Janachowskiej?

Pomimo że Martyna co jakiś czas udziela wywiadów, głównie koncentruje się w nich na służbowych zobowiązaniach. O rozmowie na temat jej wesela marzy Izabela Janachowska, ekspertka ślubna, która oprócz programów w telewizji, prowadzi też kanał na YouTube, gdzie zaprasza gwiazdy na wywiady.

Znane osoby chętnie wspominają dzień swojego ślubu w rozmowie z Jaachowską, a także ujawniają skrywane dotąd sekrety. Tak jak ten, który wyznała Paulina Krupińska. Zdradziła prawdziwe imię męża (więcej tutaj).

Janachowska nie ukrywa, że chciałaby przeprowadzić wywiad z Martyną Wojciechowską. W rozmowie z Faktem ujawniła, że kilka lat temu, gdy realizowała pewien materiał, podeszła do podróżniczki i próbowała z nią porozmawiać o ślubie. Ta zarzekała się, że nie myśli o małżeństwie i białej sukni:

Pamiętam swój wywiad z Martyną, bo przeprowadzałam krótkie wywiady kiedyś, robiłam reportaż, podczas jakiejś takiej TVN-owej konferencji. Rozmawiałam z wieloma gwiazdami na temat ślubu. Podeszłam m.in.do Martyny i mówię: „Martyna chciałabym z tobą porozmawiać”. „Ze mną o ślubach? Zapomnij. Ja nigdy w życiu. Ja biała sukienka? No proszę cię. Zobacz, trapery, spodnie te sprawy”, więc to, w jaki ona sposób zaprzeczała temu, że kiedykolwiek weźmie ślub jest tak interesujące w kontekście tego, że wzięła, że na maksa chciałabym z nią o tym porozmawiać, ale faktycznie Martyna jest trudny orzech do zgryzienia, bardzo się opiera przed tą rozmową.

Izabela Janachowska stara się przekonać prowadzącą Kobietę na krańcu świata, na razie jednak zgodzić się nie chce. Ekspertka ślubna ma pewien pomysł. Zażartowała, że może powinna namówić na wywiad męża Martyny, Przemka Kossakowskiego:

Moje dziewczyny rozmawiają z nią, próbują ją przekonać, ale mówię ci jest naprawdę bardzo ciężko i tak jak wiele gwiazd, które naprawdę chronią tej swojej prywatności, gdzieś tam się godzą, zgadzają i przychodzą do mnie, tak Martyna jest na razie taką nieugiętą. Może Przemka namówimy? Może od drugiej strony trzeba podejść do tego? Oni są faktycznie taką parą, która chce bardzo o tym ślubie powiedzieć.

Chcielibyście obejrzeć taką rozmowę?


Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcia ze ślubu z Przemkiem Kossakowskim. Fot. Instagram

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcia ze ślubu z Przemkiem Kossakowskim. Fot. Instagram

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcia ze ślubu z Przemkiem Kossakowskim. Fot. Instagram

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcia ze ślubu z Przemkiem Kossakowskim. Fot. Instagram

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Tak! To byłoby coś, z pewnością Pani Martyna się zastanawia po najgorszym odcinku w historii tego skądinąd przesympatycznego programu, czyli tego z panią Natalią. Ale myślę, że pozostałe odcinki wcześniej i później podnisol y mimo wszystko poziom programu. Pani Martyno, ma Pani tyle charakteru, charyzmy i ciekawych rzeczy do powiedzenia, proszę się nie przejmować tym jednym straszliwie złym odcinkiem! Czekamy 🙂
    A Pani Izabela poszalała z zaproszeniem Pani Natalii, mimo wszystko nie każdego warto brać do programu 😉 Proszę trzymać poziom, z jakiego Panią znamy i lubimy! Tego oczekują fani 🙂

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×