Szukaj

Szalony kierowca potrącił Martynę Wojciechowską. Jest wideo. „Widać, że to było celowe”

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska podczas kręcenia wideo na Instagram została potrącona przez samochód. Jest nagranie.

Martyna Wojciechowska spotyka się z Przemkiem Kossakowskim. Para jest już po zaręczynach, co podróżniczka potwierdziła w jednym z postów na Instagramie. Zdradziła, że ukochany poprosił ją o rękę na początku zeszłego roku, wówczas nie chcieli się dzielić tą radosną wiadomością. Gdy paparazzi zaczęli chodzić za nimi krok w krok, postanowili przerwać milczenie:

Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle, że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył. I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić — komentowała Wojciechowska w sieci.

Martyna Wojciechowska potrącona przez samochód w Bejrucie

Martyna jest niezwykle aktywna w swoich social mediach. W czasach kwarantanny na Instagramie pojawiło się mnóstwo zdjęć z domowego zacisza. Prezentowała na nich wnętrza swojego domu. Pokazała m.in. salon oraz kuchnie, jednak uwaga wszystkich skupiła się na lodówce, która jest zapełniona magnesami z jej licznych podróży, to właśnie za nimi podróżniczka tęskniła najbardziej w czasie domowej kwarantanny.

Aktualnie granice zostały już otwarte i Wojciechowska z wielką chęcią z tego faktu korzysta. Właśnie przebywa w Bejrucie, gdzie nagrywa kolejny materiał do swojego programu Kobieta na krańcu świata. Podczas nagrywania filmiku, podróżniczka idzie ulicą i mówi bezpośrednio do kamery. W pewnej chwili mijający ją samochód jedzie tak blisko, że potracą gwiazdę lusterkiem. Całe zdarzenie zostało nagrane.

Dzisiejszy dzień na planie programu „Kobieta na krańcu świata” w miarę spokojny… miał być, ale pan mnie potrącił samochodem. Moja wina, źle szłam – powiedziała.

W komentarzu internauci wyrazili zaniepokojenie w związku ze stanem zdrowia podróżniczki. Jedna z jej fanek zwróciła uwagę, na to, że całe zajście wygląda na celowe:

Widać na nagraniu, że to potrącenie było celowe…przykre że w ludziach Tyle nienawiści…Pozdrawiam.

Na szczęście wypadek nie był poważny i Martyna mogła kontynuować swoją relację. Opisała między innymi sytuację, która aktualnie panuje w Libanie.


Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska ścięła włosy?

Martyna Wojciechowska ścięła włosy?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×