Szukaj

Wpadka Martyny Wojciechowskiej! Szybko zedytowała wpis, ale internauci porobili screeny

Martyna Wojciechowska, to najbardziej znana polska podróżniczka, a także dziennikarka. Odwiedziła każdy zakątek świata. Na swoim profilu napisała o  pięknym miejscu w Polsce, nazywanym polskimi Malediwami, popełniła jednak błąd, internauci od razu to zauważyli. Zobaczcie, jaka pomyłka zakradła się do wpisu Martyny. 
Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Za pośrednictwem swoich profili, próbuje zaszczepić w rodakach zamiłowanie do zwiedzania i poznawania świata. Skupia się nie tylko na innych kontynentach, nie zapomina również o pięknie naszego kraju. Ostatnio zamieściła na Facebooku wpis, o polskich Malediwach.

Kto chciałby zobaczyć Malediwy? Są bliżej niż myślicie. Tak wygląda z lotu ptaka Osadnik Gajówka w woj. wielkopolskim. To sztuczny zbiornik po dawnym wyrobisku węgla brunatnego. Za turkusową barwę wody odpowiada węglan wapnia. Niestety w zbiorniku nie można się kąpać (ze względu na zasadowy odczyn wody). Jest co podziwiać, prawda? Polska jest najfajniejsza! – napisała Martyna Wojciechowska na Facebooku i umieściła zdjęcie wspomnianego miejsca.

Zobacz: Martyna Wojciechowska pierwszy raz w życiu wybrała się na luksusowe rodzinne wakacje! Z tej radości gwiazda pokazała się TOPLESS!

I tu wkradł się błąd. Internauci natychmiast go zauważyli. Nie obyło się bez lekkiej złośliwości.

To jest zdjęcie parku Gródek w Jaworznie a nie Osadnika Gajówka. Tak czy owak w realu Gródek ma tyle wspólnego z Malediwami co Radom z Nowym Jorkiem – napisał jeden z komentujących.

Martyna Wojciechowska od razu zmieniła opis, korygując popełniony wcześniej błąd. Teraz treść „wisi” już bez błędu. Dziennikarka, która otrzymała sporo screenów z informacją o wpadce w tekście, opublikowała również sprostowanie:

Bardzo dziękuję za Waszą czujność! Jeszcze nie miałam okazji być w tym pięknym miejscu, ale w tej sytuacji, to już na pewno odwiedzę! I Osadnik Gajówka też! – zadeklarowała Martyna.

Jak widać, błędy zdarzają się także najlepszym 🙂 Martyna Wojciechowa ma zatem zadnie do wykonania. Koniecznie powinna odwiedzić miejsca, o których pisze, a nigdy wcześniej tam nie była. Z pewnością zgadzamy się też z podróżniczką, że „Polska jest najlepsza”.

Kto chciałby zobaczyć MALEDIWY? Są bliżej niż myślicie???? Tak wygląda z lotu ptaka PARK GRÓDEK w Jaworznie. Dawniej…

Opublikowany przez Martyna Wojciechowska Piątek, 9 sierpnia 2019

Zobacz: Martyna Wojciechowska ma wielki powód do dumy! Świadectwo jej zdolnej córki wygląda imponująco! Internauci nie podzielili jej radości!

Zobacz: Cała Warszawa tonie w kolorowych ulotkach! To sprawka sprytnej córki Martyny Wojciechowskiej!


Martyna Wojciechowska Park Gródek

Martyna Wojciechowska Park Gródek

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z córką

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z córką

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×