Martyna Wojciechowska dodała nowe zdjęcie. Króciutka grzywka i ekstremalnie rozjaśnione włosy sprawiły, że fani przecierali oczy ze zdumienia

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska wrzuciła do social mediów swoje zdjęcie. Ma na nim ekstremalnie jasne włosy i grzywkę. Jak wygląda w takim wydaniu?

Martyna Wojciechowska prowadziła programy Automaniak, Big Brother, Studio Złote Tarasy, a w kolejnych latach jeździła po całym globie w ramach formatu Kobieta na krańcu świata. Na początku tego miesiąca media obiegła informacja o tym, że program nie będzie kontynuowany. Wkrótce dziennikarka potwierdziła wiadomość. Wydała oświadczenie, w którym przekazała, że sama podjęła decyzję o tym, aby ograniczyć karierę w telewizji.

Tę decyzję podjęłam wiele miesięcy temu. Pierwszy raz od ponad 25 lat zdecydowałam się na przerwę w nagraniach dla telewizji. Dlatego tej jesieni, Drodzy Widzowie niestety nie obejrzycie nowego sezonu programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA. Wybaczcie mi to. W życiu są rzeczy ważne i ważniejsze. Dla mnie zawsze najważniejsi byli moi bliscy, to był czas, żeby się na nich skupić, dać im całą swoją obecność i uwagę – zaczęła. I dodała: – Produkcja programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA to długi proces, który rozpoczyna się najczęściej na początku roku, żebyśmy jesienią mogli przestawić Wam materiał gotowy do emisji. Tym razem zostałam w domu. Po prostu – napisała w mediach społecznościowych.

Nie oznacza to jednak, że zupełnie wycofała się z życia publicznego. Wciąż jest aktywna na Instagramie. Dziś zamieściła tam swoje stare zdjęcie.

Martyna Wojciechowska z grzywką. Jak kiedyś wyglądała?

Na archiwalnym ujęciu widać ją w bardzo ekstremalnie przyciętych włosach i grzywce.

Za chwilę jesień już do nas zawita pełną parą, więc przygotowałam coś specjalnego na pożegnanie lata. I teraz wchodzę ja, cała na błękitno. Zgadniecie ile to zdjęcie ma lat? Dobrego dnia nam wszystkim życzę! M. P.S. Może wrócić do grzywki?! – 47-latka zapytała w opisie fotografii.

Internauci od razu dostrzegli, że zdjęcie musiało powstać w czasach produkcji Big Brotheraw latach 2001-2002, gdy Martyna pracowała w nim jako prowadząca.

  • Wygląda jak z czasów pierwszego Big Brothera, więc jakoś… 21?

  • O której dzisiaj Big Brother?

  • To chyba czasy Big Brother.

  • Ok 21 lat – odpisali na pytanie dziennikarki.

Jak oceniacie metamorfozę gwiazdy?


Martyna Wojciechowska za czasów

Martyna Wojciechowska za czasów "Big Brothera"

Martyna Wojciechowska za czasów

Martyna Wojciechowska za czasów "Big Brothera"

Martyna Wojciechowska za czasów

Martyna Wojciechowska za czasów "Big Brothera"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×