Martyna Wojciechowska pierwszy raz w życiu wybrała się na luksusowe rodzinne wakacje! Z tej radości gwiazda pokazała się TOPLESS!

Martyna Wojciechowska na wakacjach

Martyna Wojciechowska na wakacjach

Martyna Wojciechowska od lat zwiedza najbardziej oddalone i ekstremalne miejsca na świecie. Tym razem podróżniczka pierwszy raz w swoim życiu zafundowała sobie normalne rodzinne luksusowe wakacje. Zapomniała spakować bikini?

Martyna Wojciechowska jest jedną z najbardziej zapracowanych gwiazd TVN. Podróżniczka od lat realizuje swój ciekawy cykl programów Kobieta na krańcu świata, oprócz tego prężnie udziela się w licznych akcjach charytatywnych, prowadzi fundację oraz doskonale sprawdza się w roli matki 11-letniej Marysi oraz adoptowanych córek z Tanzanii. Przez wiele lat Martyna nie miała okazji aby wyjechać na normalne rodzinne wakacje, podczas których mogłaby odpoczywać w luksusach.

Tym razem Wojciechowska złamała swoją zasadę ekstremalnych i niebezpiecznych wypraw, pierwszy raz zorganizowała dla siebie i córki luksusowe wakacje w ciepłych krajach. Tym radosnym faktem gwiazda natychmiast pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Taka sytuacja extremalne WAKACJE. Bez plecaka i bez spania gdzieś po kątach. Nowe doświadczenie, czyli PEŁEN RELAX Serio! A jak Wy spędzacie ten czas? – napisała Martyna

Gwiazda TVN niestety nie wyjawiła gdzie i z kim dokładnie spędza szczęśliwe dni na wakacjach, ale z pewnością jest z nią córka Marysia, być może dziewczynom towarzyszy partner podróżniczki – Przemek Kossakowski. Do opisu Martyna załączyła za to szałowe zdjęcie z basenu, na którym pozuje w wersji topless. Wygląda na to, że faktycznie Wojciechowska urlop spędza na całkowitym luzie, nie myśląc nawet o kolorowym bikini. Zdjęcie Martyny w wersji toples natychmiast ożywiło wszystkich uśpionych tropikalnym upałem internautów. Pod zdjęciem nagiej Martynki pojawiło się mnóstwo miłych komentarzy.

  •  Co to za fajne miejsce
  • Kurcze nie spodziewałam się, że Pani wytrzyma w takich warunkach
  • Cóż za odmiana
  • Nie jest jakoś za spokojnie
  • Marzymy od dawna o takim wypadzie
  • Takie wakacje to ja rozumiem
  • Zabrakło miejsca w torbie na bikini
  • Piękne widoki
  • Martyna jak zawsze śliczna

Zobaczcie jak Martyna Wojciechowska radzi sobie na luksusowych wakacjach

Zobacz: Martyna Wojciechowska otwiera własną fundację: “Niebawem urodzę”! To będzie jej drugie dziecko!

Zobacz: Martyna Wojciechowska skacze z radości! Jej 11-letnia córka odniosła światowy sukces! Marysia jest profesjonalną mistrzynią!

Zobacz: Martyna Wojciechowska ma wielki powód do dumy! Świadectwo jej zdolnej córki wygląda imponująco! Internauci nie podzielili jej radości!


Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z luksusowych wakacji, opala się topless

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z luksusowych wakacji, opala się topless

Martyna Wojciechowska chwali się świadectwem swojej córki

Martyna Wojciechowska chwali się świadectwem swojej córki

Martyna Wojciechowska - gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2019

Martyna Wojciechowska - gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×