Martyna Wojciechowska pokazała rodziców. Już wiemy, po kim jest taka piękna

Martyna Wojciechowska rodzice

Martyna Wojciechowska rodzice

Martyna Wojciechowska pokazała rodziców, którzy właśnie świętują 50. rocznicę ślubu. Internauci nie mają wątpliwości, do kogo podobna jest podróżniczka. To wykapana mama.

Martyna Wojciechowska pierwszą swoją dużą okładkę zaliczyła w 1997 roku. Wówczas pojawiła się na czołówce magazynu Zwierciadło, który sprzedał się w imponującym nakładzie. Już wtedy wiadomo było, że narodziła się gwiazda, której droga na szczyt nie zajęła wiele czasu. W 2002 na jej punkcie oszalała cała Polska, a to za sprawą pierwszej edycji programu Big Brother, który prowadziła, oraz gorącej sesji dla Playboya.

Obecnie Martyna prowadzi flagowy program dla TVN-u. Kobieta na krańcu świata od lata przyciąga przed telewizory milionową publiczność. Gwiazda doskonale odnalazła się nie tylko w dzikich zakątkach świata, ale także na Instagramie, gdzie jej profil obserwuje ponad 1 milion internautów. Wojciechowska chętnie publikuje zdjęcia ze swojej pracy oraz dzieli się z fanami ważnymi chwilami, często zapraszając ich do swojego domowego zacisza.

Zobacz: Martyna Wojciechowska zerwała zaręczyny! W ostatniej chwili zrezygnowała ze ślubu

Martyna Wojciechowska pokazała rodziców. Do kogo jest podobna?

Dzisiaj Martyna Wojciechowska zdecydowała się zaprezentować najważniejsze dla niej osoby, czyli rodziców, którzy właśnie świętują 50. rocznicę swojego ślubu:

MOI KOCHANI RODZICE OBCHODZĄ DZIŚ 46. ROCZNICĘ ŚLUBU! W SUMIE PONAD 50 LAT RAZEM! Wow!
Patrzę na liczbę lat, która ich łączy i myślę sobie, ile moje lata życia przyniosły wspomnień i wspaniałych przeżyć, a u Nich to jest pomnożone razy dwa, bo przeżyte wspólnie!
Mamo, Tato mam nadzieję, że i na mnie kiedyś Marysia spojrzy z taką radością i dumą jak ja patrzę dzisiaj na Was! Wiecie, że jesteście najlepszymi rodzicami świata? Co ja mówię… WSZECHŚWIATA!
Z miłością i podziwem dla Waszej wytrwałości i to w czasach kiedy rzeczy i związków się nie naprawia, tylko wymienia na nowe… #duma
M. – napisała podróżniczka.

Zobacz: Martyna Wojciechowska pokazała się w pięknym płaszczu. Gwiazda już poczuła jesień. “Wow, to jest klasa”

Dzięki złotym godom państwa Wojciechowskich, możemy delektować się cudownym rodzinnym zdjęciem, które wywołało lawinę komentarzy zachwyconych internautów. Fani podziwiali podobieństwo gwiazdy do rodziców oraz międzypokoleniowy styl i klasę. Wielu zgodnie stwierdziło, że Martyna swoją powalającą urodę odziedziczyła po przepięknej mamie:

  • Gdyby Twoja Mama miała taki piękny makijaż jak Ty to wyglądałybyście jak Siostry.
  • Cała mama. Będziesz się pięknie starzeć.

Redakcja Jastrząb Post z wielką przyjemnością dołącza się do setek gratulacji, jakie można przeczytać w komentarzach pod najnowszą publikacją Martyny.

Zobacz: Martyna Wojciechowska krytycznie o swoim stylu. Co uważa za swoją największą wadę?


Martyna Wojciechowska z rodzicami

Martyna Wojciechowska z rodzicami

Martyna Wojciechowska z rodzicami na prezentacji autorskiej kolekcji -Freedom Wolf Edition.

Martyna Wojciechowska z rodzicami na prezentacji autorskiej kolekcji -Freedom Wolf Edition.

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×