Martyna Wojciechowska pokazała swój nagi biust w programie „Kobieta na krańcu świata”! Jest obłędny! [WIDEO]

Martyna Wojciechowska pokazała piękny nagi biust

Martyna Wojciechowska od 10 lat prowadzi swój autorski program podróżniczy Kobieta na krańcu świata. Program Wojciechowskiej od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów TVN-u. Dzięki Martynie wiemy, jak wygląda codzienne życie kobiet, poznajemy kulturę i obyczaje panujące w najbardziej egzotycznych zakątkach wszystkich kontynentów.

Na Instagramie TVN-u odkryliśmy wideo z fragmentem programu Martyny z 2009 roku. Martyna Wojciechowska podczas podróży do Namibii pokazuje tam swoim fanom jeden z tradycyjnych obrzędów, który polega na wysmarowania całego ciała pomarańczowym naturalnym barwnikiem na bazie łoju. Gwiazda poddała się osobiście temu zabiegowi. I to podczas smarowania ciała seksbomby barwnikiem w kolorze ochry możemy zobaczyć jej nagi biust. Widok robi wrażenie, bowiem piersi Martyny wyglądają obłędnie!

I co prawda Martyna przecież gościła na okładce Playboya, gdzie mogliśmy zobaczyć jej wdzięki i seksowne ciało, jednak ten filmik również warto obejrzeć!

Zobaczcie i oceńcie sami, bo my jesteśmy pod wrażeniem i zastanawiamy się, jak ona to robi że z wiekiem staje się coraz bardziej seksowna…

Martyna Wojciechowska zabrała córkę na ryzykowną wyprawę. Umiejętności Marysi zadziwiły nawet Annę Lewandowską!

Zakochana jak nastolatka Martyna Wojciechowska ze swoim Przemkiem Kossakowskim balowali razem na luksusowych urodzinach Roberta Lewandowskiego!

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski przyłapani w najbardziej intymnym momencie! Aż kipi od namiętności!

 

 


Martyna Wojciechowska w Międzyzdrojach 2001 rok

Martyna Wojciechowska w Międzyzdrojach 2001 rok

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski – Bal TVN 2018, najpiękniejsze pary
Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×