Szukaj

Martyna Wojciechowska uczciła urodziny mamy. Aż ciężko uwierzyć, że skończyła 70 lat

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska świętuje 70. urodziny swojej mamy i dziękuje swojej rodzicielce za wszystko. Nie zabrakło pięknych życzeń i wspólnego zdjęcia.

Martyna Wojciechowska to znana i ceniona podróżniczka. Widzowie od lat śledzą jej program Kobieta na krańcu świata. Obecnie jej partnerem jest Przemysław Kossakowski. Połączyła ich między innymi wspólna pasja do odkrywania świata i pomagania potrzebującym. Martyna ma troje dzieci – biologiczną 12-letnią Marysię oraz dwie adoptowane dziewczynki z Tanzanii: Kabulę i Tatu.

Martyna Wojciechowska o rodzicach i rodzeństwie

Martyna jest jedynaczką biologiczną, ale wychowywała się z innymi dziećmi. Jej ojciec ma syna z pierwszego małżeństwa, a mama zaopiekowała się dwójką dzieci swojego brata, który wraz ze swoją żoną młodo umarli. Podróżniczka ma więc rodzeństwo i nie ukrywa, że chwilami było to dla niej dość trudne.

Mama tak bardzo bała się faworyzować córkę , że kiedy dzieliła czekoladę, to Martyna dostawała swój kawałek na końcu, ale jak przyznaje podróżniczka, jednocześnie dawała jej poczucie absolutnej akceptacji i wyrozumiałości, czego nigdy nie nadużyła. Pani Joanna nigdy nie przerzucała na  Martynę swoich lęków, tylko raczej pytała, czy to kolejne wyzwanie, którego córka się podjęła  jest niebezpieczne.

Jeżeli mi czegoś zabroniła, to doskonale rozumiałam powody. Nigdy nie usłyszałam od niej: „Nie, bo nie”. Jestem jej za to ogromnie wdzięczna, bo dzięki niej mam skrzydła, chociaż mama nie wspina się, nie skacze ze spadochronem, woli być w domu niż podróżować – mówiła w „Vivie!”.

Dziś, z okazji 70. urodzin mamy, Martyna zaprezentowała wspólne zdjęcie ze swoją rodzicielką i napisała kilka ciepłych słów o pani Joannie.

Moja kochana mama ma dziś 70. urodziny! Kto chce złożyć Joasi życzenia? Największa inspiracja i wsparcie przez wszystkie lata moich szaleństw. Mama jest królową dbania o dom i przygotowuje najlepsze obiady na świecie. Domowe ognisko i „zaopiekowanie” rodziny zawsze było jej największą pasją. Mama od najmłodszych lat wspierała mnie w realizacji marzeń, nawet tych pozornie niemożliwych. Jestem jej za to wdzięczna i zdaję sobie sprawę, że jestem po prostu szczęściarą, bo mam absolutnie wyjątkową mamę.

Martyna przyznaje, że jest totalnie inna od swojej mamy, jak sama przyznaje:  totalny szaleniec, który długo w jednym miejscu nie usiedzi. Poza tym kompletnie nie umie gotować, ale dla swoich dzieci chciałaby być tak dobra, jak pani Joanna była dla niej.

Mam nadzieję, że dla swojej córki będę takim samym wsparciem – kończy post Martyna.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo życzeń dla mamy gwiazdy, do których nasza redakcja dołącza się z wielką przyjemnością.

View this post on Instagram

MOJA KOCHANA MAMA MA DZIŚ 70. URODZINY!❤️❤️❤️ Kto chce złożyć Joasi życzenia?Największa inspiracja i wsparcie przez wszystkie lata moich szaleństw. Mama jest królową dbania o dom i przygotowuje najlepsze obiady na świecie. Domowe ognisko i „zaopiekowanie” rodziny zawsze było Jej największą pasją. A z drugiej strony ja: totalny szaleniec, który długo w jednym miejscu nie usiedzi. No i kompletnie nie umiem gotować???? Ale Mama od najmłodszych lat wspierała mnie w realizacji marzeń, nawet tych pozornie niemożliwych. Jestem Jej za to wdzięczna i zdaję sobie sprawę, że jestem po prostu szczęściarą, bo MAM ABSOLUTNIE WYJĄTKOWĄ MAMĘ! Mam nadzieję, że dla swojej córki będę takim samym wsparciem???????? MAMO, DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO!❤️ M. ???? Olga Majrowska #loveyoutothemoonangback #bestmum #love #happybirthday

A post shared by Martyna Wojciechowska (@martyna.world) on


Martyna Wojciechowska z rodzicami

Martyna Wojciechowska z rodzicami

Martyna Wojciechowska – święta Bożego Narodzenia 2018

Martyna Wojciechowska – święta Bożego Narodzenia 2018

Martyna Wojciechowska z rodzicami na prezentacji autorskiej kolekcji -Freedom Wolf Edition.

Martyna Wojciechowska z rodzicami na prezentacji autorskiej kolekcji -Freedom Wolf Edition.

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×