Czar prysł. Martyna obnażyła prawdziwe oblicze polskich gwiazd poza salonami. „Dystans do siebie i do pracy w mediach na szczęście mnie nie opuszcza”

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska pokazała, jak zachowuje się, gdy nie błyszczy w blasku fleszy. Zdradziła, że tak samo postępuje masa jej salonowych koleżanek. Fani są zachwyceni jej dystansem do siebie – i jak tu jej nie kochać?!

Martyna Wojciechowska zaczęła swoją karierę wiele lat temu w momencie, gdy związała się ze stacją TVN. Udało jej się połączyć pasję i pracę. Z podróży po świecie uczyniła swój sposób na życie, a także źródło zarobku. Zaczęła bowiem prowadzić programy o tej tematyce. Format Kobieta na krańcu świata, to jeden z najpopularniejszych hitów stacji, który od lat przyciąga przed telewizory i ciekawi widzów. Podróżniczka pokazuje na antenie historię kobiet z różnych zakątków globu, które jej zdaniem są warte opowiedzenia.

Popularność, którą udało jej się zdobyć na przestrzeni lat, wykorzystuje w bardzo słusznej sprawie. Założyła własną fundację o nazwie UNAWEZA i angażuje się też w inne charytatywne projekty. Stała się też bardzo popularną influencerką i zgromadziła w social mediach spore grono fanów.

Martyna Wojciechowska pokazała, co robi gdy gasną kamery

Martyna prężnie działa w sieci, co zdecydowanie doceniają jej fani. W miniony weekend odbyła się kolejna impreza z serii See Blogers, na której pojawiła się podróżniczka. Została tam wyróżniona tytułem Influencerki Roku. Chociaż w sieci zazwyczaj porusza inne tematy, to postanowiła pokazać, że żyje tak naprawdę, jak każdy inny człowiek i ma bardzo przyziemne obowiązki.

W social mediach nie widać tego, jak wybiega z domu z workiem pełnym śmieci, czy biega z mopem po mieszkaniu. Nie lubi też, gdy nazywa się ją gwiazdą.

Influencerka Roku influencerką roku, gale, spotkania, wywiady, wizyty w zakładach pracy, uściski dłoni, goździki, ale…
śmieci same się nie wyniosą. Bawi mnie używanie w stosunku do osób rozpoznawalnych określeń typu „gwiazda”, bo tak samo zasuwam z mopem, chodzę do warzywniaka, stoję w kolejce na poczcie. Dystans do siebie i do pracy w mediach na szczęście mnie nie opuszcza.

Fani natychmiast zareagowali na wpis swojej ulubienicy i przyznali, że uwielbiają jej dystans i poczucie humoru.

 • Pełna elegancja nawet z workiem na śmieci.
 • Ja może influencerką nie jestem, ale śmieci też wyrzucam i nawet segreguję.
 • I za to Panią uwielbiam , zero udawania , szczerość i prawdziwą osoba.

Oczywiście podróżniczka skorzystała z okazji i przypomniała internautom o segregowaniu śmieci.


Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska - gala Hasztagi Roku 2022

Martyna Wojciechowska - gala Hasztagi Roku 2022

Komentarze

 • Gość pisze:

  „Też segreguję śmieci i wyrzucam.To chyba normalna rzecz………”

 • Ania pisze:

  Dzisiaj ludzie tak udawają, że już sami nie wiedzą kim są . A słowo ,, gwiazda ,, hmmm…. kiedyś byli aktorzy, dziennikarze a Suzin był po prostu spikerem . Dzisiaj same gwiazdy . Masakra ….😂😂😂😂

 • Gość Wredna pisze:

  Kiedyś nie przegapiłam żadnego odcinka z jej podróży po świecie ale od kiedy zrobiła się influ-celebrytka to szkoda na nią czasu. Obecnie nic sobą nie reprezentuje tak jak Rozenkowa, Opozdowa czy Lewandowska i im podobne ” gwiazdki” .

  • Gość pisze:

   To nie są gwiazdy, raczej celebrytki, i jeszcze jedna uwaga Opozdówna (córka Opozdy) nie Opozdowa (żona Opozdy)

  • M. pisze:

   Ty tępy ogórku, niestety Polska pełna takich idiotów jak ty. Prosiaku wracaj do swojego hlewu i nie wypowiadaj się o inteligentnych pełnych pasji kobietach.

 • Gość pisze:

  Obludna czerepa. Niech pomyśli o swoich zarobkach jakoś jej nie przeszkadzają.

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia jak inni gł..pia baba myśli źe kazdemu dają mlny za pozy i mają 30h dziennie na segregacje bo nie mają nic innego do roboty a oczywiscie źe nie wrzucamy do czarnego pojemnika lepiej dac zarobic polskim darmozjadom źamiast wpuscic bydło na pole szparagów jesteś idiot i i itd wiem ale kogo to obchodzi bo mnie wcale ha ha do jutra i to tyle

  • Gość pisze:

   Do szkoly chodził?

  • Gość pisze:

   Jak ja się cieszę, że mieszkam z dala od tej polskiej hołoty. Od tych tępych kretynów, zazdrosnych, złośliwych, chciwych i głupców. Większość tej hołoty to wyborcy PiSu. Dałbym im część Polski i niech gniją w swoim szambie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×