Martyna Wojciechowska podzieliła się zdjęciem z ciążowej sesji. Duży brzuszek gwiazdy na pierwszym planie

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska podzieliła się z fanami przepięknym zdjęciem z ciążowej sesji. Gwiazda zaprezentowała swoje krągłości w całej okazałości. Zobaczcie zdjęcie. 

Martyna Wojciechowska jest jedna z najbardziej znanych twarzy stacji TVN. Dziennikarka swoją karierę na antenie zaczynała wiele lat temu jako prowadząca programy rozrywkowe. Chociaż już wtedy cieszyła się ogromną popularnością wśród fanów, to wielką sławę przyniosła jej pasja, którą przerodziła w kolejny program. Kobieta na krańcu świata, to program, w którym gwiazda spełnia się zarówno zawodowo jak i prywatnie. Odwiedziła już niemal cały glob i opowiedziała historie różnych kobiet. Jedne z nich przeżywały niesamowite chwile szczęścia, inne natomiast opowiedziały jej historie, od których łza może zakręcić się w oku.

Martyna w swoim życiu ma ostatnio wiele powodów do szczęścia. Gwiazda jesienią zeszłego roku wyszła za mąż. Po ponad dwóch latach związku powiedziała tak Przemkowi Kossakowskiemu, a pięknymi zdjęciami z ceremonii pochwaliła się w sieci.

Martyna Wojciechowska pokazała ciążowy brzuszek

Martyna Wojciechowska jest bardzo aktywna w social mediach. Gwiazda nie tylko opowiada tam historie innych kobiet, ale dzieli się także osobistymi przeżyciami. Niedawno w jednym z wywiadów mówiła o przerażającej diagnozie. Kilkanaście lat temu usłyszała od lekarza, że nie będzie mogła mieć dzieci. Chociaż ciężko jej było podzielić się z druzgocącymi informacjami, to z czasem pogodziła się z tym stanem rzeczy. Później jednak wydarzył się cud, a dzisiaj jest mamą 13-letniej już Marysi.

Z okazji Dnia Matki gwiazda postanowiła podzielić się z fanami kadrem z sesji zdjęciowej, którą zrobiła, będąc już w zaawansowanej ciąży. Jej brzuszek zdecydowanie był na pierwszym planie. Do fotografii dodała też opis, w którym podzieliła się swoją historią.

Moja NAJWAŻNIEJSZA PODRÓŻ. W nieznane i BEZ MAPY.
W dodatku całkiem niespodziewana…
Mam za sobą trudne doświadczenia, straciłam ciążę, przeszłam chemioterapię i ciężką operację, po której usłyszałam, że raczej dzieci mieć nie będę.
Nie miałam wielkiego wyboru, więc po prostu przyzwyczaiłam się do tej myśli.

I nagle stał się CUD.
W wieku 33 lat zaszłam w ciążę.
Przygotowywałam się do macierzyństwa jak do wielkiego projektu: przeczytałam wszystkie książki na ten temat, zrobiłam wielki plan…

Martyna w obszernym opisie przyznała, że wydawało jej się, że jest świetnie przygotowana do roli mamy. Jednak konfrontacja z rzeczywistością nieco ją przerosła. Z czasem razem z Marysią nauczyły się wspólnego życia. Gwiazda wyznała również, że córka jest jej największym szczęściem. Piękny kadr oczywiście nie był obojętny fanom, którzy komplementowali zdjęcie Wojciechowskiej, ale także podziękowali za to, że podzieliła się z nimi swoimi wspomnieniami.


Martyna Wojciechowska - Dzień Matki 2021

Martyna Wojciechowska - Dzień Matki 2021

Martyna Wojciechowska pochwaliła się sukcesem Marysi

Martyna Wojciechowska pochwaliła się sukcesem Marysi

Martyna Wojciechowska pokazała nowe zdjęcie córki

Martyna Wojciechowska pokazała nowe zdjęcie córki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×