Szukaj

Martyna Wojciechowska wyznała miłość Przemkowi Kossakowskiemu: „Traktuję tę relację bardzo poważnie”. Dowodem jest romantyczne zdjęcie

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wspólne zdjęcie

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są parą od kilku miesięcy. Podróżniczka na temat związku wypowiedziała się w rozmowie z Faktem. Jak skomentowała tę relację? Zobacz, co powiedziała. 

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są parą od ponad roku. Chociaż zakochani są znanymi osobami, bardzo chronią swoją prywatność. Na temat łączącego ich uczucia starają się nie wypowiadać w mediach, są też oszczędni w publikowaniu wspólnych zdjęć.

Zobacz: Martyna Wojciechowska zerwała zaręczyny! W ostatniej chwili zrezygnowała ze ślubu

Jak Martyna Wojciechowska traktuje Przemka Kossakowskiego?

Zdarzają się jednak wyjątki. Wojciechowska niedawno po raz pierwszy opublikowała zdjęcie z Kossakowskim. Zapytania o ten fakt przez dziennikarzy Faktu postanowiła nie milczeć, a szczerze odpowiedzieć, przyznając, że traktuje ten związek bardzo poważnie.

Zobacz: Bal TVN 2019: Martyna Wojciechowska pierwszy raz w tak mocno powycinanej kreacji! Co za dekolt!

Bardzo rzadko pokazuję moje życie prywatne i dlatego nigdy nie zdecydowałam się na sesję z moim mężczyzną. Ostatnio po raz pierwszy pokazałam zdjęcie z Przemkiem i są tego dwa powody. Pierwszy jest taki, że traktuję tę relację bardzo poważnie i mam prawo przypuszczać, że to jest ta właściwa relacja. Wydaje mi się, że w końcu dopłynęłam do właściwego portu.

Drugim powodem, który wymieniła podróżniczka, był fakt, że czuje dużą bliskość ze swoimi obserwującymi. Właśnie dlatego zdecydowała się podzielić tą radosną wiadomością w sieci. Dodajmy, że to pierwsze wspólne zdjęcie, które Wojciechowska opublikowała na swoim profilu. Ciężko o większy dowód miłości.

Jak Przemek Kossakowski i Martyna poznali się? W studiu Dzień Dobry TVNOd tego momentu, do ich kolejnego kontaktu minęło pół roku. Od tego momentu między nimi coś zaiskrzyło. Zaczęli się spotykać w tajemnicy, jednak dopiero ich wspólne zdjęcia z Sopotu rozwiały wszelkie wątpliwości na temat uczucia, które łączy partnerów.

Zobacz: Martyna Wojciechowska pokazała suknię ślubną! I wreszcie przerwała milczenie w sprawie ślubu!


Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w Amsterdamie

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w Amsterdamie

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski – TeleKamery 2019

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski – TeleKamery 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×