Szukaj

Martyna Wojciechowska podsumowała swój związek z Przemkiem Kossakowskim. Sama jest w szoku, że im się udaje

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska podsumowała swój związek z Przemkiem Kossakowskim. Co ją zaskoczyło? Czy dobrze im się układa?

Martyna Wojciechowska od ponad roku jest szczęśliwa u boku Przemka Kossakowskiego. Chociaż zarówno podróżniczka, jak i jej partner są osobami publicznymi, bardzo chronią swojej prywatności – informują media jedynie o tym, co sami chcą przekazać. Sporym zaskoczeniem było więc wyznanie, które gwiazda złożyła na łamach jednego z tabloidów:

Ostatnio po raz pierwszy pokazałam zdjęcie z Przemkiem i są tego dwa powody. Pierwszy jest taki, że traktuję tę relację bardzo poważnie i mam prawo przypuszczać, że to jest ta właściwa relacja. Wydaje mi się, że w końcu dopłynęłam do właściwego portu – wyznała w Fakcie. 

Martyna Wojciechowska o związku z Przemkiem Kossakowskim. Co powiedziała?

O tym, że ich relacja jest bardzo poważna nie można mieć wątpliwości czytając najnowszą wypowiedź podróżniczki. Na łamach magazyn Party podsumowała swój związek z Kossakowskim. Wyznała, że ma bardzo duże oparcie w swoim partnerze:

To jest mężczyzna, który nie jest zaborczy i nie zajmuje się swoim własnym ego. Wspiera mnie i rozumie, nawet kiedy znikam z naszego życia, żeby zrealizować kolejne szalone cele. Nie sądziłam, że wilczyca alfa samotnie przemierzająca świat ze swoim szczenięciem kiedyś trafi na takiego partnera.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w Amsterdamie. Pierwsze wspólne zdjęcie partnerów na Instagramie obiegło sieć. Jak wyglądają?

Dzięki Przemkowi, Martyna zmieniła zupełnie zdanie o związkach. Powiedziała, że obecnie czuje się wolniejsza niż kiedykolwiek wcześniej:

Przekonałam się, że związek może być czymś innym, niż mi się kiedyś wydawało. W doświadczeniach, które miałam do tej pory, związek był czymś, co wiązało się dla mnie z ogromnym kompromisem. A ja teraz czuje się bardziej wolna niż kiedykolwiek i to daje mi skrzydła.

Trzymamy kciuki, by uczucie między zakochanymi nigdy nie wygasło.

Zobacz: Martyna Wojciechowska pokazała szałowy sylwestrowy makijaż. Zrobiła go jej córka! Tak pomalowana wygląda jak dawniej

 


Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w Amsterdamie

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w Amsterdamie

Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska – Promemoria Warsaw

Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska – Promemoria Warsaw

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×