Martyna Wojciechowska pozdrawia fanów z urlopu. Nie jest sama! Fani zachwyceni uroczymi pocałunkami. „Widać, że kochana”

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska pochwaliła się w sieci zdjęciami z urlopu. Podczas wyjazdu do Nigerii nie jest sama. Pod nowymi zdjęciami fani zasypali ją komplementami. 

Martyna Wojciechowska obecnie jest jedną z najpopularniejszych gwiazd stacji TVN. Od 13 lat realizuje serię podróżniczą Kobieta na krańcu świata. Jeden z odcinków programu poruszał temat prześladowanych w Tanzanii dzieci. Jakiś czas później postanowiono zrobić z niego film dokumentalny, który 47-latka wyreżyserowała. Produkcja ta była nagradzana podczas zagranicznych festiwali.

Wiele lat temu udało jej się połączyć pracę na antenie z największą pasją, jaką są podróże. Z programem Kobieta na krańcu świata zwiedziła już spory kawałek globu i pokazała widzom historie kobiet, które jej zdaniem warte są opowiedzenia szerszemu gronu. Jedne z nich wzruszały do łez inne natomiast dawały nadzieję na to, że nawet z beznadziejnych sytuacji można znaleźć dobre wyjście.

Martyna obecnie odpoczywa od kamer, ponieważ jej program nie pojawił się w jesiennej ramówce. Jak zapowiedziała na antenę TVN wróci ze swoimi podróżami już wiosną. Jak na razie korzysta z wolnego czasu i wybrała się w kolejną podróż.

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z urlopu

Martyna ma za sobą trudny prywatnie czas. Gwiazda po kilku latach związku została żoną Przemka Kossakowskiego. Przez jakiś czas byli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Ich małżeństwo rozpadło się jednak po trzech miesiącach, co jako pierwsza potwierdziła prezenterka.

Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi – napisała na Instagramie.

Pomimo trudów rozwodu gwiazda cały czas ma pozytywne podejście do życia i nie zatrzymuje się w swoich pasjach. Właśnie pochwaliła się w sieci zdjęciem z podróży do Nigerii. Na kadrach towarzyszy jej uroczy psiak. Suczka jest w nią zapatrzona i nie szczędzi jej czułości.

Jak zrobić sobie zdjęcie z psem?
Pozdrawiamy z Bellą prosto z NIGERII!

Gwiazda wytłumaczyła w opisie, że na wyjeździe towarzyszy jej suczka Bella. Post rozczulił jej fanów, którzy nie mogą się napatrzeć na uśmiechniętą i szczęśliwą prezenterkę.

 • Jaki piękny! Piesek marki piesek.
 • Jak to jak? Właśnie tak! Jest piękne! Happy morda.
 • Ale psinka! Widać, że kochana.
 • Wielki słodziak.

W takim wydaniu zdecydowanie lubią ją najbardziej.


Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Komentarze

 • Gość pisze:

  A w domu rasowe kupione zwierzęta

  • Gość pisze:

   no i z czym masz problem? rasowe to gorsze bo nie ze schroniska? chciała i mogła więc ma rasowego, a tobie nic do tego. Ludzie dajcie spokój bo to już jakaś przesada. Idąc tym tropem to po co rodzić dzieci skoro jest tyle w domach dziecka. Wszystko teraz musi być bio, eko, używane, koniecznie vege, a najlepiej to jedzmy tylko to co samo spadnie z drzewa…

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×