Szukaj

Martyna Wojciechowska wreszcie pokazała swoje pełnoletnie dzieci! Ich ojciec zginął w tragicznym wypadku

Martyna Wojciechowska ma pełnoletnie dzieci. Zdjęciem pociech podzieliła się na Instagramie. Zobacz, jaka jest ich historia. 

Martyna Wojciechowska - przybrane dzieci

Martyna Wojciechowska podróżuje od lat. W tym czasie udało jej się odwiedzić wiele ciekawych miejsc i spotkać jeszcze więcej interesujących ludzi. Niestety nie każdy z nagrywanych odcinków kończył się szczęśliwie dla ekipy. Tak jak w 2004 roku, kiedy na planie zdarzył się wypadek.

Zobacz: Wpadka Martyny Wojciechowskiej! Szybko zedytowała wpis, ale internauci porobili screeny

Podczas realizacji programu Misja Martyna, miało miejsce tragiczne zdarzenie. Samochód, którym poruszała się ekipa, wpadł w poślizg. W jego wyniku operator Rafał Łukaszewicz zmarł. Martyna miała złamany kręgosłup i przez dłuższy czas poruszała się na wózku inwalidzkim.

Martyna Wojciechowska ma przybrane dzieci

Kiedy doszła do siebie, podróżniczka postanowiła zająć się członkami rodziny przyjaciela, o czym opowiedziała w dniu urodzin dwójki jego najstarszych dzieci:

Mówi się, że rodziny się nie wybiera… A ja z tymi dwoma cudami ze zdjęcia stworzyłam prawdziwą RODZINĘ Z WYBORU. OTO JULKA i KUBA. Dzieci mojego Przyjaciela i operatora, Rafała Łukaszewicza, który zginął tragicznie w 2004 r. w wypadku na Islandii, podczas realizacji programu „Misja Martyna”. Byłam tuż obok i długo nie mogłam zrozumieć dlaczego Rafał umarł, a ja ocalałam… Bliźniaki miały wtedy zaledwie 3 lata. Wtedy postanowiłam, że przeżyję dwa życia. I że już na zawsze zostanę przy Nich. A teraz OBOJE SKOŃCZYLI 18 LAT!!!

Martyna dodała, że czuje się dumna z tego, na jakich ludzi wyrośli nastolatkowie:

Jestem najdumniejsza na świecie! Wyrośli na wspaniałych, mądrych, empatycznych i pełnych marzeń ludzi. Zupełnie jak Ich wyjątkowy Tata i dzielna Mama Alicja, która wspaniale wychowała trójkę dzieci.

Zobacz: Córka Martyny Wojciechowskiej rozbawiła internautów. Zdjęcia Marysi z piękną mamą przejdą do historii!

View this post on Instagram

Mówi się, że rodziny się nie wybiera… A ja z tymi dwoma cudami ze zdjęcia stworzyłam prawdziwą RODZINĘ Z WYBORU❤ OTO JULKA i KUBA???????? Dzieci mojego Przyjaciela i operatora, Rafała Łukaszewicza, który zginął tragicznie w 2004 r. w wypadku na Islandii, podczas realizacji programu „Misja Martyna”. Byłam tuż obok i długo nie mogłam zrozumieć dlaczego Rafał umarł, a ja ocalałam… Bliźniaki miały wtedy zaledwie 3 lata. Wtedy postanowiłam, że przeżyję dwa życia. I że już na zawsze zostanę przy Nich. A teraz OBOJE SKOŃCZYLI 18 LAT!!! Jestem najdumniejsza na świecie! Wyrośli na wspaniałych, mądrych, empatycznych i pełnych marzeń ludzi. Zupełnie jak Ich wyjątkowy Tata i dzielna Mama Alicja, która wspaniale wychowała trójkę dzieci???????? JULKA, KUBA, ŻYCZĘ WAM SAMYCH ŻYCZLIWYCH OSÓB W TEJ PODRÓŻY PRZEZ DOROSŁOŚĆ! KOCHAM WAS❤❤ M. #love #family #greattime #soproud #smile #celebration

A post shared by Martyna Wojciechowska (@martyna.world) on

Pod wpisem niemal natychmiast pojawiło się wiele komentarzy fanów, którzy nie tylko składali życzenia, ale także podziwiali Wojciechowską za jej zachowanie:

  • Martyna, podziwiam, szanuję i uwielbiam. Jesteś cudowna i wspaniała zazdroszczę tym wszystkim, którzy mogą Ciebie spotkać w swoim życiu.
  • Zostałaś wybrana na ich Anioła stróża Martyna 🙂
  • Martyna, jesteś wielka. Kolejny raz jestem wzruszona Twoim postępowaniem.
  • Jeśli przez te wszystkie lata byłaś przy nich, to po prostu jesteś dobrym człowiekiem.
  • Pani Martyno, jest Pani niesamowita. Codzienna dawka inspiracji i chęci do życia. Tylko zazdrościć tym którzy są obok Pani.

Trzeba przyznać, że jej zachowanie jest godne naśladowania.

Zobacz: Martyna Wojciechowska drży ze strachu o swojego ukochanego! To, co wyprawia Przemek Kossakowski jest już bardzo niebezpieczne


Martyna Wojciechowska z przybranymi dziećmi

Martyna Wojciechowska z przybranymi dziećmi

Martyna Wojciechowska z przybranymi dziećmi Julką i Kubą

Martyna Wojciechowska z przybranymi dziećmi Julką i Kubą

Julka i Kuba - przybrane dzieci Martyny Wojciechowskiej

Julka i Kuba - przybrane dzieci Martyny Wojciechowskiej

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×