Szukaj

Tabloidy węszą koniec wielkiej miłości! Czy związek Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego przeżywa kryzys?

Przemek Kossakowski Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska kończy romans z Przemkiem Kossakowskim?!

Czy Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski przeżywają kryzys? Dobry tydzień donosi, że ich związek wisi na włosku.

Informacja o romansie Martyny Wojciechowskiej z Przemkiem Kossakowskim wywołała w mediach prawdziwe zamieszanie. Fani podróżniczki z niedowierzaniem śledzili gorące doniesienia tabloidów. Dopiero gdy gwiazda w wakacje pokazała się publicznie z nowym ukochanym w ich związek uwierzyli internauci. Z doniesień prasowych wynika, że para nie widzi świata poza sobą, a ich miłość wygląda na szaloną.

Innego zdania jest Dobry tydzień, który wyraźnie sugeruje, że Wojciechowska i Kossakowski przeżywają obecnie kryzys. Czy faktycznie w związku gwiazd TVN-u dzieje się coś niepokojącego?

Martyna od lat realizuje swoje programy, spełniając marzenia na krańcu świata. Ostatnio Wojciechowska przebywała w Izraelu, gdzie nagrywała kolejne odcinki programu Kobieta na krańcu świata. Jej partner z kolei nagrywał w Indiach nowe odcinki Wtajemniczenia. Kochankowie komunikują się zatem bardzo często jedynie telefonicznie, nie mają okazji na romantyczne kolacje, jak również wspólne wieczory przy kominku. Według tygodnika takie rozłąki nie sprzyjają ich miłości, której płomień podobno gaśnie.

Różnice między Martyną Wojciechowską a Przemkiem Kossakowskim

Kolejnym powodem rzekomego konfliktu w ich związku ma być odmienne podejście do mieszkania w Warszawie. Od dawna wiadomo, że Martyna kocha stolicę, jej córka Marysia chodzi tu do szkoły, ma swoje towarzystwo, zatem podróżniczka nie wyobraża sobie przeprowadzki na wieś. Przemek Kossakowski natomiast nie jest typem miastowego celebryty. Nie lubi Warszawy, za to nie ukrywa, że kocha wieś, wynajął nawet dom w środku lasu na Podlasiu, do którego wraca w wolnej chwili. Jest to chatka, w której nie ma w niej prądu, nie ma wody – trzeba ją czerpać ze studni.

Martyna jednak nie jest zwolenniczką głuszy, jest gwiazdą show-biznesu i w stolicy czuje się znakomicie. W Warszawie mieszkają również ukochani rodzice Wojciechowskiej, zatem o zamieszkaniu na wsi nie ma mowy! Kossakowski od niedawna stał się celebrytą – błysk fleszy i popularność może go drażnić. Jednak czy są to powody, które doprowadzą do rozpadu jego związku z Martyną? Raczej nie!

Jak udało się nam ustalić, miłość między Martyną a Przemkiem kwitnie, para jest ze sobą szczęśliwa i nie ma mowy o żadnym kryzysie w ich związku!

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rywalizują ze sobą? Intymne wiadomości zdradziły więcej, niż powinny!

Kajra skomentowała kreację Martyny Wojciechowskiej i skradła Internet. Tylko ona mogła to napisać!

Plejada gwiazd na wiosennej ramówce TVN Lifestyle: Maja Sablewska, Martyna Wojciechowska, Dorota Szelągowska, Izabela Janachowska, Magda Gessler


Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski żegnają się na dworcu

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski żegnają się na dworcu

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski żegnają się na dworcu

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski żegnają się na dworcu

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski na randce

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski na randce

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×