Szukaj

Wojciechowska wrzuciła odważne zdjęcie. Rozstępy na brzuchu wywołały dyskusję: „Ile z nas się ich wstydziło?”

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska dodała odważny post na Instagramie. Uwagę przyciągają rozstępy, które są widoczne na pierwszym planie. W komentarzach wybuchła dyskusja.

Martyna Wojciechowska niedawno wybrała się do Paryża. Do stolicy Francji nie przyjechała jednak sama. Towarzyszyli jej Przemek Kossakowski i córka Marysia. Doskonale się bawili, czego dowodem są posty w mediach społecznościowych. Na jednym z nich podróżniczka pozuje w windzie u boku ukochanego. Sytuację widoczną na zdjęciu zabawnie skomentowała:

Właśnie dowiedzieliśmy się, że robienie sobie selfie w windzie jest trendy. Ale… Jacy celebryci taka winda. I taka stylówa. Pozdro z Paryża.

W oczy rzuca się błyszczący na pierwszym planie pierścionek. Czyżby zaręczynowy? Tego Wojciechowska zdradzić nie chciała.

Martyna Wojciechowska poruszyła ważny temat na Instagramie

Martyna w social mediach nie tylko odsłania kulisy życia prywatnego, ale także zabiera głos w ważnych tematach. W najnowszym poście porusza temat tego, jak zmienia się kobiece ciało po ciąży.

Opublikowała zdjęcie modelki plus size Ashley Graham, która pozuje w stroju kąpielowym. Chociaż na jej brzuchu widać rozstępy, jest dumna z siebie. W dalszej części wpisu gwiazda zdradziła, że kiedyś wstydziła się swojego ciała po porodzie:

TO MOJE NOWE CIAŁO MATKI — mówi o sobie. ASHLEY GRAHAM od lat łamie stereotypy dotyczące „kobiecego wyglądu”. Najsłynniejsza modelka PLUS SIZE […] Ma twarz anioła i ciało bogini (niezależnie od kilogramów). Piękna, pewna siebie i spełniona. Kilka miesięcy temu Ashley urodziła swoje pierwsze dziecko, jej ciało bardzo się zmieniło podczas ciąży, pojawiły się rozstępy. Ale Ona ich nie ukrywa. Ile z nas się ich wstydziło? Przyznaję, że ja tak. A Ty?

View this post on Instagram

TO MOJE NOWE CIAŁO MATKI – mówi o sobie. ASHLEY GRAHAM od lat łamie stereotypy dotyczące „kobiecego wyglądu”. Najsłynniejsza modelka PLUS SIZE (Swoją drogą ciekawi mnie to sformułowanie. Do ilu kilogramów jest się „normalną” modelką, a od ilu plus size?!! Czy ten podział jest w ogóle potrzebny?) Ma twarz anioła i ciało bogini (niezależnie od kilogramów). Piękna, pewna siebie i spełniona. Kilka miesięcy temu Ashley urodziła swoje pierwsze dziecko, jej ciało bardzo się zmieniło podczas ciąży, pojawiły się rozstępy. Ale Ona ich nie ukrywa. Ile z nas się ich wstydziło? Przyznaję, że ja tak. A Ty? #WspieramNieOceniam M. #ashleygraham #purebeuty #woman #womanpower #beauty #confidence #staypositive #inspiration

A post shared by Martyna Wojciechowska (@martyna.world) on

Część internautek ma podobne zdanie do podróżniczki. W komentarzach przyznają jej racje:

  • Ja popieram i uważam, że rozstępów nie trzeba się wstydzić.
  • Super, że zaczyna się o tym mówić i zaczyna łamać się stereotypy.
  • Ja swoje mam i się ich nie wstydzę, bo wiem, dlaczego są i kiedy powstały. Każda z nas ma swoje linie życia i nie powinnyście się ich wstydzić.

Chociaż wiele osób poparło Wojciechowską, nie każda chciała zgodzić się z jej argumentami. Niektórym nie podoba się Ashley Graham i sposób, w jaki prowadzi media społecznościowe.


Martyna Wojciechowska o kobiecym ciele po porodzie

Martyna Wojciechowska o kobiecym ciele po porodzie

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na urlopieMartyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na urlopie

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na urlopie

Martyna Wojciechowska - gwiazdy głosują w II turze wyborów prezydenckich 2020

Martyna Wojciechowska - gwiazdy głosują w II turze wyborów prezydenckich 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×