Szukaj

Domowa apteczka Martyny Wojciechowskiej przeraża! Dziennikarka mogłaby otworzyć hurtownię

Martyna Wojciechowska pochwaliła się apteczką

Martyna Wojciechowska pochwaliła się domową apteczką. Ma w niej przerażające ilości lekarstw. Po co jej to wszystko? Dziennikarka wyjaśniła dlaczego ma tyle leków. Zaskoczeni?

Martyna Wojciechowska jest jedną z najbardziej szanowanych i podziwianych dziennikarek w Polsce. Na salonach bryluje od lat, jest podziwiana za swój styl i urodę, ale przede wszystkim za to, że każdego roku próbuje zmieniać świat. Jej program Kobieta na krańcu świata bije rekordy popularności, a trudna tematyka i ciężkie warunki pracy nie odstraszają gwiazdy. W swoim życiu bywała już w wielu niebezpiecznych sytuacjach, a materiał często zdobywa narażając życie i nadstawiając własny kark. Jej zamiłowanie do sportów ekstremalnych, wspinaczki i szaleństw również nie ułatwia życia. Gwiazda nie raz i nie dwa była w szpitalu, czasem sprawiając, że fani drżeli o jej życie. Nic dziwnego, że jej domowa apteczka wygląda jak wojskowy arsenał.

Wojciechowska pochwaliła się zdjęciem imponującej kolekcji lekarstw na swoim Instagramie. Zrobiono je gdy szykowała się do kolejnego wyjazdu w ramach swojej pracy

Ja już dzisiaj na krańcu świata, ale jeszcze przedwczoraj tak wyglądały ostatnie przygotowania. Wspominałam Wam, że kiedyś chciałam zostać lekarzem?Moja podróżna apteczka jest zawsze wyposażona jak sklep i nigdzie się bez niej nie ruszam.
A Wy bez czego nie wyobrażacie sobie wyjazdu?
M.
#travel#aroundtheworld#kobietanakrancuswiata#womanattheendoftheworld#martynawojciechowska#travellife#freedom#freedombymartyna

Robi wrażenie, musicie to przyznać. Też taką macie?

Martyna Wojciechowska adoptowała kolejne dziecko! Pokazała piękne zdjęcie nowej córeczki!

Martyna Wojciechowska pokazała Marysię. Jej stylizacja będzie z pewnością hitem świąt!

Martyna Wojciechowska pokazała choinkę. Na tle jej luksusowych wnętrz wygląda dość skromnie


×