Szukaj

Wojciechowska i Kossakowski dostali od TVN ofertę nie do odrzucenia. Para stanęła przed trudną decyzją

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski poprowadzą razem program? Podróżnicy podjęli decyzję. Wiemy, co postanowili.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pobrali się w październiku, o czym po fakcie poinformowali sieć. Pokazali zdjęcia ze ślubnej sesji, na których pozują w leśnej scenerii. Pod uroczą galerią pojawiło się mnóstwo gratulacji.

Małżonkowie, chociaż pochwalili się jeszcze kilkoma innymi zdjęciami, na temat uroczystości wypowiadać się nie chcą. Martyna w rozmowie z Plejadą podkreśliła, że woli opowiadać o tym, co dotyczy jej kariery:

Bo w naturalny sposób wolę opowiadać o tym, co dotyczy mojej pracy czy działań, w które się angażuję. Wydaje mi się, że ślub jest intymnym doświadczeniem każdego człowieka. Bardzo chciałam, żeby tak też pozostało w naszym przypadku.

Podróżnicy są oszczędni w komentowaniu swojej znajomości. Zdarza się jednak, że robią wyjątki. Tak jak jakiś czas temu, gdy Martyna w rozmowie z Women’s Health ujawniła, że dobrze czuje się u boku męża:

Nigdy dotąd nie czułam się w związku tak wolna, jak teraz. […] Znam te wszystkie żarty na swój temat: »Uciekająca panna młoda«, »Poskromienie złośnicy«. Tak, jestem recydywistką, mam 46 lat i burzliwe życie za sobą. I cieszę się z tego, bo cenię sobie moje doświadczenie na różnych polach.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski: wspólny program

Wojciechowska i Kossakowski poznali się w studiu programu Dzień Dobry TVN. Od razu między nimi zaiskrzyło. Przemek w wielu wywiadów podkreślał, że Martyna wyciągnęła go z marazmu i pozwoliła uwierzyć w siebie. Stworzyli doskonały duet nie tylko w życiu prywatnym. Również zawodowo są bezkonkurencyjni, o czym mogliśmy przekonać się, oglądając jesienną ramówkę TVN, którą wspólnie poprowadzili.

Oglądalność programu była na tyle wysoka, że stacja postanowiła zaoferować małżonkom wspólne show. Pierwszą prośbę odrzucili, ale TVN nie daje za wygraną i właśnie złożył kolejną ofertę. Jaką decyzję podjęli? O szczegółach poinformowało źródło tygodnika Świat&Ludzie:

Na razie każde z nich daje propozycje odrębnych projektów. Uważają, że połączenie życia rodzinnego i zawodowego może się źle skończyć – komentuje osoba z TVN.

Wojciechowska już jakiś czas temu wyznała, że nie planuje łączyć życia prywatnego z zawodowym:

Wspólny czas spędzamy prywatnie, nie zawodowo. Szanujemy siebie, swoją odrębność i dobrze nam z tym.

Kto wie, może kiedyś Kossakowski i Wojciechowska zmienią zdanie.


Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski - 3 miesiące po ślubie

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski - 3 miesiące po ślubie

Martyna Wojciechowska w kreacji od Violi Piekut

Martyna Wojciechowska w kreacji od Violi Piekut

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×