Szukaj

Wojciechowska nie chciała rozmawiać o ślubie. Szybko przeskoczyła na temat wspólnego programu z Kossakowskim

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski poprowadzą razem własny program? Podróżniczka w najnowszym wywiadzie rozwiała wszelkie wątpliwości.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pod koniec października stanęli na ślubnym kobiercu. Dopiero po fakcie o całej sytuacji poinformowali swoich fanów. Udostępnili fotografię, na której eksponują obrączki. Później pokazali zdjęcia z romantycznej sesji. Uwagę przyciągała bardzo oryginalna kreacja panny młodej (więcej przeczytasz tutaj)

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski poprowadzą wspólny program?

Wojciechowska i Kossakowski wrócili już do wykonywania służbowych obowiązków. Martyna udziela wywiadów, w których nie porusza tematów prywatnych. Na próżno więc podpytywać ją o kulisy ślubu czy wesela. Gwiazda w rozmowach z dziennikarzami skupia się na zawodowych projektach. W wywiadzie dla Plejady wyznała, że ceremonię uważa za zbyt intymne wydarzenie. Nie chce więc o niej opowiadać publicznie:

Bo w naturalny sposób wolę opowiadać o tym, co dotyczy mojej pracy czy działań, w które się angażuję. Wydaje mi się, że ślub jest intymnym doświadczeniem każdego człowieka. Bardzo chciałam, żeby tak też pozostało w naszym przypadku.

Małżonków, oprócz miłości, połączyły też wspólne pasje, wśród których są podróże. Nagrywają programy, w których odwiedzają ciekawe miejsca na świecie. Każdy z nich pracuje jednak na własny rachunek. Czy jest szansa, że w najbliższym czasie para poprowadzi jedno wspólne show?

Martyna w nowym wywiadzie rozwiała wszelkie wątpliwości. Powiedziała, że na razie mają zbyt dużo innych obowiązków na głowie, by myśleć o kolejnym przedsięwzięciu dla TVN-u:

Nawet Elżbieta Dzikowska [podróżniczka – red.] zapytała mnie ostatnio, czy nie chcielibyśmy pójść w ślady jej i Toniego Halika. Ale ja w tej chwili realizuję program „Kobieta na krańcu świata”, prowadzę Fundację UNAWEZA i mam na głowie jeszcze kilka innych projektów. Przemek z kolei nagrywa drugi sezon „Down the Road” i pracuje nad swoim kolejnym programem. Więc nawet nie ma na to przestrzeni – powiedziała podróżniczka Plejadzie.

Warto jednak wspomnieć, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski już raz wystąpili w duecie. Poprowadzili prezentację jesiennej ramówki TVN-u. Zapowiedzieli nowe programy, które w kolejnych miesiącach pojawiły się na antenie.


Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska w kreacji od Violi Piekut

Martyna Wojciechowska w kreacji od Violi Piekut

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×