Szukaj

Już po ślubie Wojciechowskiej i Kosskowskiego? „Super Express” opublikował foto, które nie uciszy plotek

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub w tajemnicy — donosi Super Express. Dowodem, że ceremonia się odbyła, pochwaliła się podobno sama podróżniczka. Co pokazała?
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski bardzo chronią życia prywatnego. Gdy udzielają wywiadów, rzadko odbiegają od służbowych spraw. Czasami zdarza im się zrobić wyjątek, tak jak niedawno, gdy podróżnik wypowiedział się o ślubie ze swoją ukochaną:

Są pewne rzeczy, które są nieuniknione, mają swoją wagę. Jednak musi nastąpić odpowiedni moment, żeby to zrobić. Tak że, oczywiście, to jest istotne – powiedział w rozmowie z „Na żywo”.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są po ślubie?

Czyżby Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub w tajemnicy? O tym przekonany jest Super Express. Jak czytamy w najnowszym artyluke, znajomi pary nie są tym zaskoczeni. Zakochanych zdradził drobny szczegół. To złota obrączka, która przyciąga uwagę na jednym ze zdjęć Martyny::

Podróżniczka zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym wyraźnie chwali się złotą obrązczką — czytamy w tabloidzie.

Mowa o wpisie, który Wojciechowska udostępniła w niedzielę. Pokazała, że podczas domowej kwarantanny rozwiązuje krzyżówki. Rzeczywiście złoty pierścionek połyskiwał na jej palcu.

Czy to obrączka ślubna? Wojciechowska nie skomentowała tych doniesień. Jeśli jednak para rzeczywiście zdecydowałaby się na ślub, można przypuszczać, że ceremonia byłaby niestandardowa:

Hipotetycznie: gdyby ślub się odbył, to myślę, że byłoby to dość oryginalne i na pewno bardzo, bardzo wyjątkowe i intymne wydarzenie. (…) Zawsze chodzę w bojówkach, w czerni, w zielonym moro. Kto wie? Może bym się odważyła na coś niestandardowego – zdradziła Wojciechowska w rozmowie z Jastrząb Post.

Jak myślicie, Martyna i Przemek mają ten ważny dzień za sobą?

Zobacz także: Wojciechowska wspomina pierwszą randkę z Kossakowskim. Niewiele brakowało, a dałaby mu kosza


Martyna Wojciechowska ze złotym pierścionkiem na palcu

Martyna Wojciechowska ze złotym pierścionkiem na palcu

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska - wspólny program

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska - wspólny program

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×