Szukaj

Wojciechowska i Kossakowski: ślub w cementowni, wesele w stodole, a kto zaprojektował suknię? Wypłynęło sporo szczegółów

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub. Fakt dotarł do szczegółów uroczystości. Gdzie się odbyła? Co wiadomo na ten temat?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski o zaręczynach poinformowali dopiero rok po fakcie. Gdy kolorowa prasa zaczęła snuć domysły na temat ich relacji, podróżniczka w social mediach dodała post, którym rozwiała wszelkie wątpliwości:

Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle, że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył. I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić.

Wojciechowska w rozmowie z Jastrząb Post wypowiedziała się na temat pierścionka zaręczynowego. Ujawniła, dlaczego jest on wyjątkowy:

Pierścionek jest kosmiczny, cudowny i zaskakujący. 4 miliardy 565 milionów lat ma ten meteoryt. Jest w tym naprawdę wielka moc. Ale myślę, że ja i Przemek należymy do osób, które są pomysłowe, kreatywne. Więc ślub pewnie byłby kosmicznym wydarzeniem. Na pewno dla nas osobiście.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski: ślub. Co wiadomo?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub, o czym poinformowali w social mediach w piątek. W sieci pojawiło się zdjęcie z uroczystości, potem pokazano pierwszy taniec. W sobotni poranek do mediów dotarły nowe szczegóły na ten temat. Jak donosi Fakt, ceremonia odbyła się w jednej z podwarszawskich miejscowości:

Ceremonia i weselisko odbyły się w klimatycznym miejscu pod Warszawą. Na ten wyjątkowy dzień zakochani wybrali teren gdzie kiedyś znajdowała się cementownia i stadnina koni, dziś przekształcone w nastrojowy i nietuzinkowy dom weselny — informuje tabloid.

Portal donosi, że panna młoda wybrała kreację, którą stworzyła dla niej ceniona wśród gwiazd projektantka Viola Piekut. Jej mąż z kolei sięgnął po garnitur w kratkę. Gdy zakochani złożyli przysięgę, świętowali ten fakt z gośćmi w pięknym miejscu:

Po przysiędze para młoda i goście bawili się w odnowionej stodole, której ceglane ściany oplatały setki bluszczy, a ciepła dodawały lampiony i klimatyczne żyrandole. Również ogród na zewnątrz był przystrojony girlandami i nastrojowymi światełkami — dodaje tabloid.

Fakt dodaje, że wesele zaplanowano do białego rana.


Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub

Wojciechowska i Kossakowski: pierwsze zdjęcia z wesela

Wojciechowska i Kossakowski: pierwsze zdjęcia z wesela

Wojciechowska i Kossakowski: pierwsze zdjęcia z wesela

Wojciechowska i Kossakowski: pierwsze zdjęcia z wesela

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×