To już koniec sielanki w związku Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego? Takiego zwrotu akcji nie spodziewał się nikt

martyna wojciechowska

martyna wojciechowska

Kryzys w związku Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego?

Związek Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego przechodzi kryzys? Według najnowszych doniesień na ich drodze stanęły pewne przeszkody. Czy aspiracje mężczyzny doprowadzą do rozstania?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski to obecnie jedna z najgorętszych par naszego rodzimego show-biznesu. Gdziekolwiek się pojawiają, od razu wzbudzają olbrzymie zainteresowanie, a oczy wszystkich gości zwrócone są właśnie w ich kierunku. Nie inaczej było chociażby w zeszłym tygodniu podczas Telekamer Tele Tygodnia, kiedy to paparazzi robili im zdjęciu już podczas wysiadania z taksówki. I choć wydawało się, że sielanka w ich związku trwa w najlepsze, pojawiły się pewne komplikacje.

Para poznała się półtora roku temu, kiedy to podróżniczka zainteresowała się jednym z programów mężczyzny i postanowiła wytknąć mu naganne według niej zachowanie:

Wiadomość była pełna pasji i prawdziwego gniewu. Okazało się, że natknęła się na mój program, w którym jadłem zupę z płetwy rekina. Zarzuciła mi skrajną nieodpowiedzialność. Branie udziału w nagannych praktykach dewastujących ekosystem. Ten SMS mnie zachwycił. Postanowiłem udowodnić jej, że zjadanie zagrożonych gatunków to najmniejsza z moich wad. Ten proces trwa do dzisiaj – opowiedział niedawno w wywiadzie dla Twojego Stylu.

Jak donosi magazyn Show, Przemek robi więc wszystko, by zaimponować i dorównać ukochanej:

Jak potwierdzają psychologowie, różnice zwłaszcza te w zarobkach są czasem nie do zaakceptowania dla równie ambitnego partnera. A takim z pewnością jest Przemek. (…) Choć wydaje się, że sprawy materialne są u niego na dalszym planie, właśnie zaczyna odbijać kupony od swojej popularności. Na jego profilu w mediach społecznościowych już pojawiły się pierwsze próbki „lokowania produktu”. Zaczął także prowadzić branżowe eventy i bawić się na salonach – czytamy w dwutygodniku.

Cóż, nie da się ukryć, że oboje są bardzo ambitnymi ludzi. Nie można także przejść obojętnie obok faktu, że Martyna osiągnęła w życiu naprawdę wiele, jeśli nie wszystko biorąc pod uwagę polski show-biznes. Mimo to, mamy nadzieję, że aspiracje przystojnego 47-latka nie zaważą na dalszych losach ich pięknego związku.

Martyna Wojciechowska chwali się gimnastycznym talentem swojej córki! Marysia to prawdziwa zdolniacha!

Córka Martyny Wojciechowskiej ma profil na Instagramie! Publikuje zupełnie inne posty niż jej rówieśnicy [WIDEO]

Stylowa Martyna Wojciechowska i wyluzowany Przemek Kossakowski razem na Telekamerach 2019! Co za klasa!


Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski – TeleKamery 2019

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski – TeleKamery 2019

Martyna Wojciechowska na Telekamerach

Martyna Wojciechowska na Telekamerach

Martyna Wojciechowska – święta Bożego Narodzenia 2018

Martyna Wojciechowska – święta Bożego Narodzenia 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×