Przyczyny rozstania Wojciechowskiej i Kossakowskiego ujawnione. To dlatego zakończyli związek po trzech miesiącach od ślubu

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się trzy miesiące po ślubie. Znajoma pary zdradza, dlaczego ich relacja nie przetrwała.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski przez pewien czas utrzymywali swój związek w tajemnicy. Gdy przestali go ukrywać, ku uciesze fanów, raz na jakiś czas pokazywali wspólne zdjęcia w social mediach. Potem przekazali, że są po zaręczynach. Kilka miesięcy później byli już po ślubie.

Chociaż wydawałoby się, że podróżnicy stworzyli zgrany i dopasowany duet, ten rozpadł się trzy miesiące po ślubie. Tę informację podała kolorowa prasa. Przez kilka godzin sami zainteresowani na nią nie reagowali. Martyna jako pierwsza przerwała milczenie. Wydała oficjalne oświadczenie, w którym przekazała, że jej związek należy do przeszłości. Potem Przemek zabrał głos. W poście na Instagramie napisał, że nie ucieka od odpowiedzialności, a decyzja o rozstaniu dojrzewała w nim od dłuższego czasu.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski: dlaczego się rozstali?

Niedawno Martyna Wojciechowska udzieliła pierwszego wywiadu od czasu rozstania. Mimo iż jej małżeństwo dobiegło końca, przyznała, że dałaby sobie medal za wytrwałość:

Nigdy nie dostałam żadnego medalu w żadnej dziedzinie sportowej. Ale na pewno dałabym sama sobie medal za bycie wystarczająco dobrą mamą. Ale też za bycie wystarczająco dobrą szefową dla osób, z którymi pracuję. Najbardziej jednak należy mi się medal za wytrwałość. Moja mama powiedziałaby, że to upór, ja nazywam to wytrwałością. A tej w życiu na pewno mi nie brakuje – komentowała Martyna Wojciechowska w rozmowie z Faktem.

Co więc poróżniło Martynę Wojciechowską i Przemka Kossakowskiego do tego stopnia, że postanowili się rozstać? Osoba z otoczenia podróżników ujawniła Na żywo, że to mężczyzna podjął decyzję o zakończeniu związku:

Przemek uznał, że jednak nie potrafi odnaleźć się w takim życiu.

Tygodnik podawał, że Kossakowski tak mocno zaangażował się w pracę, że w zasadzie nie bywał w domu:

Wspierał innych, ale cierpiało na tym życie najbliższych. Żona szanowała jego poświęcenie, jednak nie mogła się pogodzić z ciągłą samotnością — czytamy w Na żywo. 

Na ten moment sami zainteresowani nie skomentowali tych informacji.


Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcia ze ślubu z Przemkiem Kossakowskim. Fot. Instagram

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcia ze ślubu z Przemkiem Kossakowskim. Fot. Instagram

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×