Szukaj

Kabula przeżywa najpiękniejsze chwile swojego życia. Martyna Wojciechowska pokazała jej swój raj

Martyna Wojciechowska zabrała Kabulę w góry

Martyna Wojciechowska od kilku dni zasypuje swoje social media zdjęciami z Kabulą, swoją adoptowaną córką, która przyleciała do PolskiTanzanii. Gdy powitały się na lotnisku, uściskom nie było końca. Odwiedziły również Dzień Dobry TVN, w którym Kabula opowiedziała burzliwą historię swojej młodości. To dzięki Martynie udało jej się stanąć na nogi i odebrać staranną edukację.

Nie licząc wycieczki do kliniki okulistycznej, w której lekarze walczą o naprawienie wzroku dziewczynki, Martyna i Kabula spędzają razem naprawdę cudowne chwile. Dziennikarka zabrała przybraną córkę w góry, miłością do których zdążyła już zarazić też swoje biologiczne dziecko, Marysię:

Góry od zawsze zajmują ważne miejsce w moim sercu. Musiałam Ją tutaj zabrać. Razem z Kabulą pozdrawiamy z Kasprowego Wierchu
M.
#Kabula#Tatry#mountains#naturelovers#beautifulview#amazingview#greattime

Fani byli naprawdę poruszeni zdjęciami, którymi podzieliła się Martyna. Od kiedy Kabula przyjechała do Polski, wzbudza ogromne zainteresowanie. Wszyscy są pod wrażeniem tego, co przeszła i jak silną jest osobą:

  • Pani Martynko a czy Kabula zostaje na stale w Polsce ? 😉 Nie wyobrażam sobie co musiała przejść 🙁 pozdrawiam Was serdecznie
  • O matko , ależ się najeździcie w ten czas , pozdrawiam !!!!!!
  • Udanego Wypoczynku! Proszę Kabuli pokazać jak najwięcej naszego pięknego Kraju! Serdeczne Pozdrowienia!
  • Ale wspaniale, że Kabula ma takiego przewodnika!
  • Nieprawdopodobne szczęście! Mam nadzieję , za jej się podobało:))
  • Serdeczne pozdrowienia dla Pani i Kabuli. Jej historia bardzo poruszyła moje serce. Kibicuję Kabuli i życzę aby dokonała rzeczy wielkich… Anioły są wśród nas…. Pani jest takim Aniołem. Pięknym i jakże dobrym..

Wystarczy spojrzeć na zdjęcia żeby wiedzieć, że Martyna i Kabula spędziły razem cudowny dzień. Nie sposób się nie uśmiechnąć. 😉

Martyna Wojciechowska rozpoczęła wyścig z czasem. Dziennikarka musi walczyć o zdrowie swojej córki!

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nieźle zaszaleli na Balu TVN 2018! Przyłapano ich na parkiecie w namiętnym uścisku!

Martynie Wojciechowskiej ciężko było powstrzymać łzy, gdy głos zabrała jej córka. Wzruszająca rozmowa w „Dzień Dobry TVN”


Czy lubisz Martynę Wojciechowską?

×