Martyna Wojciechowska ma trzecią córkę! Długo ukrywała ten fakt przed mediami!

Martyna Wojciechowska z córką Marysią

Martyna Wojciechowska z córką Marysią

Martyna Wojciechowska adoptowała kolejne dziecko!

Martyna Wojciechowska jest mamą 10-letniej córeczki Marysi, która jest dla niej najważniejsza na świecie. Niedawno podróżniczka wyjawiła również, że zdecydowała się na adopcję dziewczynki z Tanzanii o imieniu Kabula, która jest doskonale znana polskim widzom, bowiem niedawno odwiedziła swoją chrzestną mamę w Warszawie. To był dla Martyny i jej córki niezwykle wzruszający oraz ważny w życiu okres. Podróżniczka pokazała wówczas cierpiącej na albinizm Kabuli, jak wygląda jej życie w Polsce.

Martyna Wojciechowska wsparła Kabulę również finansowo, zapewniając jej szansę na edukację oraz spełnienie marzeń o zawodzie prawnika. Jak się okazało, Tanzanka nie jest jedyną adoptowaną przez gwiazdą TVN-u córką.

W sobotę, podczas porannego Dzień dobry TVN, Martyna niespodziewanie wyznała przed kamerami, że oprócz Kabuli adoptowała jeszcze nastolatkę o imieniu Tatu, pochodzącą także z Tanzanii. Tatu stała się adoptowanym dzieckiem Martyny już w styczniu 2018 roku. Jednak informacja ta dopiero teraz wyszła na jaw:

Jakiś czas temu Kabula zwróciła się do mnie z prośbą, czy mogłaby mieć jeszcze jedną siostrę. I właśnie tak zaadoptowałam drugą dziewczynkę z Tanzanii – powiedziała Martyna w TVN-ie.

Szczęśliwa tym faktem Kabula zdradziła całą tajemnicę swojej adoptowanej mamy. Już wiadomo, kim jest adoptowana przez podróżniczkę Tatu:

Tatu jest młodsza ode mnie o 2 lata. Często ludzie na ulicy mówią, że wyglądamy jak bliźniaczki. Wszystko robimy razem. Możemy mieć nawet jedno mydło do mycia i będziemy się nim dzielić. To mój przyjaciel. Sprawia, że chcę skończyć szkołę w przyszłym roku i iść na studia – powiedziała w wywiadzie Kabula.

Rodzina Martyny Wojciechowskiej powiększa się z prędkością światła. Biologiczna córka Martyny, Marysia, która jeszcze niedawno była jedynaczką, nieoczekiwanie ma już dwie siostry! Być może dumna mama przedstawi nam wkrótce Tatu.

To świetna wiadomość.

„Bicie po rękach, szarpanie za ucho do krwi”. Dzieciństwo Martyny Wojciechowskiej przypominało najgorszy koszmar

Córka Martyny Wojciechowskiej do Przemka Kossakowskiego: „Kochasz mnie?”. Sprytna Marysia wszystko pokazała w sieci! [WIDEO]

Martyna Wojciechowska zrobiła rewelacyjną sesję z córką w swoim luksusowym mieszkaniu! Wnętrza jak z amerykańskiego serialu!


Martyna Wojciechowska z córką Kabulą w górach

Martyna Wojciechowska z córką Kabulą w górach

Martyna Wojciechowska z córką Kabulą w górach

Martyna Wojciechowska z córką Kabulą w górach

Martyna Wojciechowska z córką Kabulą Nkalango

Martyna Wojciechowska z córką Kabulą Nkalango

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×