Wojciechowska wyprowadziła się od Kossakowskiego. Nowym domem pochwaliła się w sieci

Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska po rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim wyprowadziła się do nowego domu. Pokazała fragment jednego z wnętrz i zaapelowała do fanów o pomoc.

Dawno w polskim show-biznesie nie było pary, która tak bardzo intrygowała media i fanów. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski trzy lata temu ogłosili, że są razem. Ich relacji kibicowały tysiące sympatyków. Wspólne zdjęcia z wakacji, wyznania miłości i projekty zawodowe generowały ogromne zainteresowanie widzów. Podobnie jak sekretny ślub, który odbył się jesienią 2020 roku.

Para pobrała się w tajemnicy. Ceremonia miała charakter kameralny. W weselu uczestniczyło tylko kilka bliskich osób. Gwiazdy opublikowały zdjęcia z wyjątkowych chwil, dopiero gdy celebracja ich święta dobiegła końca.

Wielu wróżyło im długą wspólną przyszłość. Raczej mało kto przypuszczał, że Wojciechowska i Kossakowski rozstaną się jeszcze przed pierwszą rocznicą złożenia sobie przysięgi małżeńskiej. Doniesienia o rozpadzie małżeństwa zelektryzowały media. Para niechętnie zabiera głos w tej sprawie, chociaż już oficjalnie wiadomo, że ich relacja dobiegła końca.

Martyna Wojciechowska wyprowadziła się od Przemka Kossakowskiego

Martyna od razu wzięła się w garść. Skupiła się na działalności swojej fundacji UNAWEZA, a w trudnych chwilach komunikowała się z fanami, udostępniając sprawdzone sposoby na radzenie sobie z osobistymi dramatami. W czasie rozstania wspiera ją córka, z którą gwiazda wyprowadziła się do nowego domu.

Gospodyni Kobiety na krańcu świata udostępniła nagranie, na którym pokazała fragment wnętrza jednego z pomieszczeń. Wiadomo już, że w jej nowym otoczeniu szczególne miejsce zajmuje sporych rozmiarów biblioteka. Martyna uwielbia czytać, a swoją pasją od najmłodszych lat próbuje zarazić Marysię. W kolekcji dziewczynki jest już wiele dziecięcych książek, z których już wyrosła. Dlatego gwiazda, oznajmiając o chęci przekazania swoich zbiorów, napomknęła o przeprowadzce.

Nadal próbuję doprowadzić bibliotekę do porządku po przeprowadzce… Czas na dział dziecięcy! Marysia z niektórych książek wyrosła i chciałaby się nimi podzielić z innymi Dziećmi. […]
KAŻDA RZECZ POWINNA DOSTAĆ DRUGIE ŻYCIE, więc koniecznie dajcie znać w komentarzach – napisała prezenterka.

Fani natychmiast ruszyli z pomocą i wskazali swojej idolce miejsca, które chętnie przejmą gigantyczną kolekcję książek, płyt CD i DVD po Marysi. Pojawiły się też zachwyty nad wnętrzem jej biblioteki. Wielu komplementuje wyczucie stylu, jakim może pochwalić się miłośniczka podróży. Zobaczcie, jak pięknie się urządziła.


Martyna Wojciechowska nowy dom

Martyna Wojciechowska nowy dom

Martyna Wojciechowska nowy dom

Martyna Wojciechowska nowy dom

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcia ze ślubu z Przemkiem Kossakowskim. Fot. Instagram

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcia ze ślubu z Przemkiem Kossakowskim. Fot. Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×