Martyna Wojciechowska na nowym zdjęciu obejmuje ciążowy brzuch. Przekazała dobrą nowinę! „Wiadomość miesiąca”

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska dodała nowe zdjęcie. Objęła na nim ciążowy brzuch. Przy okazji podzieliła się z followersami bardzo ważną wiadomością.

Martyna Wojciechowska przez kilkanaście lat nie miała sobie równych, jeśli chodzi o programy podróżnicze. Przez ponad dekadę prowadziła format Kobieta na krańcu świata, który przyciągał przed telewizory tysiące telewidzów. Niestety stacja TVN nie wyemituje nowych odcinków programów, o czym Martyna poinformowała w oświadczeniu.

Napisała w nim, że sama zdecydowała o tym, aby odpocząć od telewizji.

Tę decyzję podjęłam wiele miesięcy temu. Pierwszy raz od ponad 25 lat zdecydowałam się na przerwę w nagraniach dla telewizji. Dlatego tej jesieni, Drodzy Widzowie niestety nie obejrzycie nowego sezonu programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA. Wybaczcie mi to. W życiu są rzeczy ważne i ważniejsze. Dla mnie zawsze najważniejsi byli moi bliscy, to był czas, żeby się na nich skupić, dać im całą swoją obecność i uwagę – zaczęła. I dodała: – Produkcja programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA to długi proces, który rozpoczyna się najczęściej na początku roku, żebyśmy jesienią mogli przestawić Wam materiał gotowy do emisji. Tym razem zostałam w domu. Po prostu.

Jak podkreśliła, ma inne plany zawodowe, które zamierza realizować.

Bycie w drodze, na krańcach świata i realizacja filmów dokumentalnych to nadal moja największa pasja. Nie wyczerpałam tematów, jest wciąż wiele historii inspirujących kobiet do opowiedzenia. Mam nadzieję, że na mnie zaczekacie. Te ostatnie miesiące to była też przestrzeń do rozwoju nowych projektów Fundacji UNAWEZA (więcej na unaweza.org), prowadzę kanał DALEJ na YouTube, znalazłam też w końcu czas na pisanie nowej książki, co tak długo odkładałam. Nie zatrzymuję się. Ja się dopiero rozkręcam! Do zobaczenia na krańcach świata.

Pełna treść oświadczenia poniżej.

Martyna Wojciechowska obejmuje ciążowy brzuch

Dziś 47-latka dodała nowe zdjęcie. Zapozowała do niego z inną kobietą, obejmując jej ciążowy brzuch. W opisie fotografii podzieliła się ważną wiadomością. Razem z fundacją rozpocznie budowę domu dla nastoletnich mam.

MAMY TO! Razem z Fundacją po DRUGIE rozpoczynamy budowę DOMU DLA NASTOLETNICH MAM I ICH DZIECI na warszawskim Ursynowie. Projekt został już OFICJALNIE ZAAKCEPTOWANY (nareszcie!) i możemy ruszyć z działaniami. Młode mamy i maluchy czekają! Istnieją w Polsce domy dla samotnych matek, ale wciąż brakuje miejsc dla nastoletnich usamodzielniających się mam i ich pociech. Realia pokazują, że jest to niezwykle potrzebna inicjatywa, aby młode mamy nie były rozdzielane ze swoimi dziećmi (co często się zdarza, bo dziewczyna poniżej 18 roku nie ma pełni praw rodzicielskich). Chcemy, żeby otrzymały też wsparcie w dorastaniu do najtrudniejszej roli w życiu, czyli bycia matką. Głęboko wierzymy, że będzie to wyjątkowe miejsce, bezpieczny dom, przystań i szansa na lepsze życie – zaczęła.

W nowym lokum znajdzie się miejsce dla sześciu matek i ich dzieci. Każda rodzina otrzyma własny pokój. Dodatkowo lokatorki będą miały do dyspozycji ogródek i plac zabaw.

Będzie tu mogło zamieszkać sześć mam z maluchami. Każda będzie miała swój pokój i własną przestrzeń. Do tego wspólny ogródek i plac zabaw. O bezpieczne warunki dla mam i dzieci zadba Fundacja po DRUGIE, której współpracownicy będą na miejscu przez 24 godziny na dobę – dodała podróżniczka.

Pod postem zaroiło się od gratulacji:

 • O matko ale się cieszę !!!!! OMG !!!! Wiadomość miesiąca.

 • Gratuluję i kibicuję.

 • Cudowna nowina.

Co myślicie o takiej inicjatywie?


Martyna Wojciechowska obejmuje ciążowy brzuch

Martyna Wojciechowska obejmuje ciążowy brzuch

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Komentarze

 • GośRenata Wć pisze:

  Jestes cudowna Martynko

 • Danka pisze:

  To mniej więcej tak jakby w ogóle nie jeść, by czasem nie przytyć. Nie w tym rzecz: jeść trzeba, ale tak, by nie przybrać na wadze. Rozumiesz przenośnię ??! Edukować trzeba!!!! (a jakże) tylko nie wszyscy to rozumieją, a już na pewno nie Ci, którzy tworzą programy nauczania…. Jest jeszcze inny aspekt : co zrobić jak już się tak wydarzy, że będzie potomstwo? (aborcja nie jest wyjściem, ani nie jest legalnie możliwa). Co taka nastoletnia matka ma począć, skoro nawet odwraca się od niej rodzina, bo i tak bywa? Dobrze, że takie inicjatywy powstają, trzeba wspierać tych, którzy potrzebują pomocy. Brawo Martynko!!!! Zawsze Cię podziwiałam i nadal podziwiam:)

 • GOŚĆ ONA pisze:

  Martyna jesteś nieustającą inspiracją dlanie iwielu innych kobiet.Po prostu bądź…Wszystkiego najlepszego…

 • RtzGość pisze:

  A moze lepiej uczyc jak sie nie bzykac i edukowac polskie nastolatki zeby nie zachodziły w ciąże??

 • Gość pisze:

  pani martyno podziw szacunek jest pani wspanialym wrazliwym dobrym czlowiekiem szacunek czapki z glow malkontenci poadrawiamy poznaniacy

 • Gość pisze:

  Zdrowia bociany odleciały na bahamy jak inni lepiej spać o tej godzinie niź oglądać na autobahn polskie sieroty co nie potrafią bramek przejechac a co dopiero zajmować się dziećmi polaczki jak zawsze tylko do kakao ale jak to mówią zawsze coś ha ha i to tyle

 • Karolina pisze:

  Brawo! Wspaniała inicjatywa.

 • Gość pisze:

  Martyna odpocznij

  • Gość pisze:

   Czy to nie kolejna pathologia. Co dalej przecie, te dziewczyny beda miaĺy 18 lat I co kolejne uprzywilejowane do mieszkan zasiĺkow itp.Mamy juz domy dla samotnych matek czyzby nie speĺniaĺy swojej roli I jakaz bedzie roznica pomiedzy nimi .Chciaĺabym to wiedziec juz teraz bo budowa budowa ale utrzymanie dziaĺanie ispeĺnianie zaĺozonej roli to zupeĺnie Co innego gosh

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×