Szukaj

Martyna Wojciechowska pokazała Marysię. Jej stylizacja będzie z pewnością hitem świąt!

Martyna Wojciechowska spędza święta z rodziną

Martyna Wojciechowska przez pewien czas na drugi plan zepchnęła służbowe obowiązki w i okresie świąt skupiła się przede wszystkim na rodzinie. Dowodem są zdjęcia Marysi, która na jednym ze zdjęć pozuje w piżamie. Jak wygląda?

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie Marysi

Martyna Wojciechowska, podobnie jak wiele gwiazd, święta spędza w gronie najbliższych. Kiedy wreszcie ma chwilę odpoczynku od projektów i nagrań, w pełni postanowiła ją wykorzystać. Przykład z mamy wzięła jej córka Marysia, która poddała się błogiemu relaksowi, czym Wojciechowska pochwaliła się w sieci.

Podróżniczka we wtorek po południu, umieściła na Instagramie zdjęcie, na którym się relaksuje. Ubrana w szlafrok z jednorożcem, puchowe kapcie oraz z maską do spania i kubkiem w ręku, wreszcie ma czas by porządnie się zrelaksować, o czym dziennikarka przekonywała w opisie pod zdjęciem:

Wreszcie można się porządnie zrelaksować o „poranku” i nie stresować szkołą. A jak u Was?

Martyna to jednak nie jedyna osoba, która podczas świąt odpoczywa i cieszy się czasem spędzonym z przyjaciółmi oraz najbliższymi. Do grona tych ostatnich niedawno dołączył Przemek Kossakowski, w ramionach którego Martyna odnalazła miłość i wsparcie. Podobnie jak podróżniczka, także jej obserwatorzy właśnie odpoczynek i rodzinę stawiali na pierwszym miejscu:

  • U nas przygotowania do kolejnego spotkania rodzinnego i nie ma czasu na odpoczynek

  • My też w szlafroczkach i piżamach. Świętujemy i odpoczywamy

  • Takie ranki to uwielbiam, niech ten czas trwa

A Wy co dopisalibyście do tej listy?

 

Gwiazdy chwalą się zdjęciami z Wigilii! Wybraliśmy najpiękniejsze! Jest ich mnóstwo!

Gwiazdy chwalą się swoimi obłędnymi choinkami w internecie! Marina, Kasia Cichopek, Małgorzata Rozenek… Kto jeszcze? [DUŻO ZDJĘĆ]

Martyna Wojciechowska pokazała choinkę. Na tle jej luksusowych wnętrz wygląda dość skromnie

 

 


Czy lubisz Martynę Wojciechowską?

×