Szukaj

Córka Martyny Wojciechowskiej staje na głowie, by spalić świąteczne kalorie. Od razu zabrała się do roboty

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska na Instagramie zdradziła, jak jej córka spala świąteczne kalorie. Internauci są pod wrażeniem.

Martyna Wojciechowska od dwóch miesięcy sprawdza się w roli żony. W październiku stanęła na ślubnym kobiercu z Przemkiem Kossakowskim. Radosną informację nowożeńcy przekazali po fakcie. Na Instagramie pokazali zdjęcia obrączek. Potem zamieścili kolejne kadry.

Chociaż kolorowa serwuje ciekawostki na ten ceremonii, sami zainteresowani wszystkie szczegóły zachowują dla siebie. Podróżniczka w jednym z wywiadów powiedziała, że ślub jest dla niej zbyt intymnym wydarzeniem.

W naturalny sposób wolę opowiadać o tym, co dotyczy mojej pracy czy działań, w które się angażuję. Wydaje mi się, że ślub jest intymnym doświadczeniem każdego człowieka. Bardzo chciałam, żeby tak też pozostało w naszym przypadku – komentowała w Plejadzie.

Martyna Wojciechowska pokazała, jak Marysia spala świąteczne kalorie

Wojciechowska nie tylko spełnia się jako żona. Od dwunastu lat jest mamą Marysi, która jest owocem miłości podróżniczki i płetwonurka Jerzego Błaszczyka. Mężczyzna zmarł cztery lata temu z powodu choroby nowotworowej, wszystkie obowiązki rodzicielskie spadły więc na Martynę.

Gwiazda programu Kobieta na krańcu świata nie narzeka jednak na macierzyństwo. Wręcz przeciwnie – jest bardzo dumna z córki, czego dowodem mogą być posty, jakie co jakiś czas pojawiają się w jej social mediach. Tak jak ten, który Martyna udostępniła w sieci w niedzielę. Pokazała córkę, która stoi na rękach, a także trenuje w tunelu aerodynamicznym. Gwiazda TVN zażartowała, że nastolatka w ten sposób spala poświąteczne kalorie.

Pora spalić trochę te świąteczne kalorie! Marysia już działa, a ja zaczynam… OD JUTRA! Mania w trakcie treningów w tunelu aerodynamicznym pod okiem swojej kochanej instruktorki KASI BERESKI nauczyła się naprawdę latać. (Koniecznie zobaczcie video!) Już nawet nie próbuję Jej dogonić, ale z radością obserwuję!

Internautom bardzo spodobał się sposób, w jaki trenuje nastolatka. Uważają, że Marysia jest tak samo odważna jak jej mama, a to dobrze wróży na przyszłość.


Martyna Wojciechowska chwali się treningiem Marysi

Martyna Wojciechowska chwali się treningiem Marysi

Martyna Wojciechowska chwali się treningiem Marysi

Martyna Wojciechowska chwali się treningiem Marysi

Martyna Wojciechowska i Marysia - święta 2019

Martyna Wojciechowska i Marysia - święta 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×