Szukaj

Martyna Wojciechowska otworzyła plecak, a tam same skarby. Bez czego nie rusza się w podróż?

Martyna Wojciechowska z plecakiem

Martyna Wojciechowska z plecakiem

Martyna Wojciechowska ujawniła w Fakcie, co skrywa jej podróżny plecak. Jest kilka rzeczy, bez których nie rusza się z domu. Jakich?

Martyna Wojciechowska to znana i bardzo ceniona podróżniczka. Zdobyła ogromną popularność wśród widzów, dzięki swojemu programowi Kobieta na krańcu świata, który realizuje niezmiennie od 2009 roku. W styczniu 2017 została dyrektor programową Travel Channel, kanału podróżniczego TVN. Wtedy też podjęła decyzję o rezygnacji z bycia redaktor naczelną magazynu National Geographic Polska.

Martyna Wojciechowska: co zabiera ze sobą w podróż

Martyna podróżuje od lat. W czasie swoich wypraw zbiera ciekawe materiały dla widzów. Zawsze podkreśla, że wraca z nich bogatsza o nowe doświadczenia. Nie jest dla niej problemem dotarcie nawet w najdalsze zakątki świata. W rozmowie z Faktem zdradziła, co jest obowiązkowym wyposażeniem w jej plecaku. Jest kilka rzeczy, bez których nawet nie rusza się domu. Jakich?

Mój plecak to mój świat. To mój atrybut, mam w nim wszystkie potrzebne do przetrwania rzeczy – opowiada gwiazda w tabloidzie – Zawsze biorę wiec ze sobą mały nóż, tzw. scyzoryk i taśmę klejącą, która sprawdza się w wielu nieprzewidzianych sytuacjach. Mam też notes i coś do pisania, bo jestem tradycjonalistką. Pamiętam też o telefonie, bo muszę być w stałym kontakcie z córką.

Wojciechowska doskonale wie, że podczas podróży w nieznane może ją spotkać wiele nieprzewidzianych rzeczy. Dlatego też jest zawsze przygotowana pod względem zaspokajania swoich podstawowych potrzeb. O czym nie może zapomnieć?

Nigdy nie zapomniałam o spakowaniu rodzynek i orzechów, bo lubię mieć co jeść, wtedy kiedy chcę – mówi podróżniczka.

Dodaje także, że bardzo ważnymi rzeczami, bez których nie można wyruszyć w świat, są przede wszystkim uśmiech i dobra energia. To one sprawiają, że wyprawy są znacznie przyjemniejsze.

A Wy, bez czego nie ruszacie się z domu?


Martyna Wojciechowska z plecakiem

Martyna Wojciechowska z plecakiem

Martyna Wojciechowska z plecakiem

Martyna Wojciechowska z plecakiem

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×