Szukaj

Martyna Gliwińska w przesłodkiej sesji z synkiem. Kazik to urodzony model

Martyna Gliwińska

Martyna Gliwińska

Martyna Gliwińska pokazała nowe zdjęcie ze swoim synkiem Kazikiem. Macierzyństwo jej służy. Jak wygląda młoda mama?

Martyna Gliwińska urodziła synka, któremu dała na imię Kazik. Potwierdziła to, pokazując na Instagramie fotografię wyprawki dla malucha, gdzie było ono wyhaftowane. Macierzyństwo wyraźnie jej służy, co potwierdza najnowsza publikacja.

Martyna Gliwińska na nowym zdjęciu z Kazikiem

Na początku marca Martyna Gliwińska urodziła syna – czwarte dziecko Jarosława Bieniuka. Niedawno pokazała, jak maluszek wygląda. Śliczny chłopiec skradł serce nie tylko mamy, ale także internautów.

Kiedy raz pierwszy zamieściła zdjęcie z noworodkiem, rozczuliła obserwujących jej profil na Instagramie.

Teraz ja to ja i On, Kazik. Miłość mojego życia. Nadzieja na dobre dziś i jutro. Dobraliśmy się idealnie – napisała.

Zdjęcie z zabawnymi minami podbiło sieć. Gliwińska trzyma synka w ramionach, widać, że maluszek zasypia, a jego mama starała się sparodiować jego minkę.

Gliwińska utrzymuje, że jest szczęśliwa jako świeżo upieczona mama. Jej kontakty z Jarosławem Bieniukiem najwyraźniej wciąż pozostają dość chłodne. W każdym razie nie ma oficjalnych informacji na temat ich relacji.

Na najnowszym selfie, widać, jak Kazik słodko drzemie. Martyna Gliwińska wygląda kwitnąco. Najwyraźniej macierzyństwo jej służy, bo wygląda na szczęśliwą i zrelaksowaną. Fotografię opatrzyła napisem: Beżowe dziecko. Oboje są ubrani tę same kolory. Fotografia jest naprawdę urocza.

Zobacz także: Sprytne zagranie tabloidu. W kilka sekund poznali prawdę na temat relacji Bieniuka i Gliwińskiej

Kazik to czwarte dziecko Jarosława Bieniuka. Były piłkarz jest już ojcem trójki ze związku ze znaną aktorką Anną Przybylską, która przegrała walkę z nowotworem. Doczekali się dwóch synów – Szymona (ur. 13 stycznia 2006) i Jana (ur. 21 marca 2011) oraz córki Oliwii (ur. 18 października 2002), która już zdążyła zaistnieć w sieci i zdobyć sporą grupę fanów.


Martyna Gliwińska i Kazik

Martyna Gliwińska i Kazik

Martyna Gliwińska - pierwsze ubranie synka

Martyna Gliwińska - pierwsze ubranie synka

,Martyna-Gliwinska

Martyna Gliwińska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×