Szukaj

Martyna Gliwińska w zaawansowanej ciąży wspina się po schodach. Poród coraz bliżej

Ostatnie miesiące nie były chyba najłatwiejsze dla Martyny Gliwińskiej, która stała się popularna dzięki związkowi z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem. Postanowiła dać sobie chwilę wytchnienia i uciekła z Trójmiasta aż na drugi koniec Polski. A przy okazji pochwaliła się ciążowym brzuszkiem - jest już sporych rozmiarów!
Martyna Gliwińska

Martyna Gliwińska

Martyna Gliwińska jest w ciąży z Jarosławem Bieniukiem. Niestety, wszystko wskazuje na to, że czeka ją samotne macierzyństwo. Pochwaliła się niedawno brzuszkiem. Jest już sporych rozmiarów.

Martyna Gliwińska pokazała ciążowy brzuszek – jak wygląda?

Nie wiadomo więc czy 29-letnia obecnie absolwentka szkoły baletowej oraz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie dojdzie do porozumienia z piłkarzem. Na razie, być może po to, by odciąć się od zamieszania związanego z jej ciążą, wyjechała aż do Zakopanego.  Ale entuzjazm wzbudziły nie tyle zdjęcia malowniczych widoków, które publikuje na Instagramie, co jej zdjęcie, na którym pozuje na schodach. Spod zimowego płaszcza bowiem widać już wyraźnie zaokrąglony brzuch. Nie wiadomo jak ułożą się jej relacje z ojcem dziecka.

Martyna Gliwińska o macierzyństwie. Czy będzie samotną matka?

Niedawno zaszokowała opinię publiczną, gdy wyjawiła, że choć jest w ciąży z Jarosławem Bieniukiem, to czeka ją samotne macierzyństwo.

Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem. Jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która, bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu – powiedziała w rozmowie z Na Żywo.

Jarosław Bieniuk w rozmowie z naszym portalem nie krył zdziwienia jej słowami.

Jestem bardzo zaskoczony tą wypowiedzią. I, prawdę mówiąc, trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego w rozmowie z tabloidem. Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka– między sobą – na pewno nie na łamach prasy – mówił nam.

Martyna Gliwińska jednak zarzuciła mu kłamstwo.

Mój komentarz dla „Na żywo” to jedyny komentarz w tej sprawie i tak, to są moje słowa. Jarosław Bieniuk mówi nieprawdę, że wspólnie się „staramy”, stąd też pewnie jego zdziwienie – powiedziała Faktowi.

Zobacz: Jarosław Bieniuk zostanie ojcem! Jego partnerka jest w szóstym miesiącu ciąży! Tylko u nas komentarz sportowca


Martyna Gliwińska pokazała brzuszek

Martyna Gliwińska pokazała brzuszek

Martyna Gliwińska wyjechała na wakacje bez Jarosława Bieniuka

Martyna Gliwińska wyjechała na wakacje bez Jarosława Bieniuka

Martyna Gliwińska pokazała zdjęcie z bloga

Martyna Gliwińska otwiera bloga

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×