Szukaj

Martyna Gliwńska pokazała ogromny brzuszek ciążowy. Jarosław Bieniuk lada dzień zostanie ojcem

Martyna Gliwińska pochwaliła się naprawdę spory już brzuszek ciążowy. Wydaje się, że lada dzień Jarosław Bieniuk zostanie ojcem.
Martyna Gliwińska, Jarosław Bieniuk

Martyna Gliwińska, Jarosław Bieniuk

Martyna Gliwińska jest już w zaawansowanej ciąży. Ojcem maleństwa jest Jarosław Bieniuk. Przygotowania do przyjścia maluszka na świat idą już pełną para, bo poród zbliża się wielkimi krokami. Wskazuje na to coraz większy brzuszek, którym pochwaliła się na Instagramie.

Martyna Gliwińska pokazała ciążowy brzuszek. Jak wygląda?

Wszystko wskazuje na to, że sama będzie wychowywać dziecko, gdyż Bieniuk wycofał się i nie do końca wiadomo, jakie są między nimi relacje.

Prawdopodobnie już wiosną 2020 roku nastąpi poród. Na zdjęciach, jakie Martyna Gliwińska zamieszcza w mediach społecznościowych widać, jak rozwija się jej ciąża. Przyszła mama przygotowała już dla malucha uroczy pokoik.

Kobieta bardzo dba o formę i mimo ciąży, regularnie ćwiczy na siłowni. Widać na fotografiach, że oprócz rosnącego brzuszka, nie przybywa jej kilogramów i wygląda kwitnąco. Odmienny stan najwyraźniej jej służy.

Na najnowszym zdjęciu na Instagramie zaprezentowała spore już krągłości. Na fotografii podpisanej: Pani beż, Gliwińska wygląda świetnie w zestawie w odcieniach wymienionego koloru. Długi, rozpięty płaszcz, dosyć obcisła bluza i swobodne spodnie, prezentują się wyśmienicie. Martyna, w przytrzymanych opaską włosach, i delikatnym makijażu, zdaje się być w pełni formy.

Z hasztagów możemy wyczytać, że jest już w 34 tygodniu ciąży, a więc do rozwiązania zostały zaledwie 2 miesiące. Czas płynie nieubłaganie, a więc juz wkrótce na świecie pojawi się kolejny potomek Jarosława Bieniuka.

Zdjęcie wywołało mnóstwo pozytywnych reakcji wśród obserwujących Martynę Gliwińską. Są zachwyceni jej formą, a także komplementują to, jak wygląda w wybranym kolorze. Pewnie również nie mogą już się doczekać zdjęć maluszka.

Zobacz także: Co za krągłości! Martyna Gliwińska pokazała ogromny brzuszek i prezenty dla dziecka


Martyna Gliwińska - brzuszek ciążowy

Martyna Gliwińska - brzuszek ciążowy

Martyna Gliwińska - zdjęcie z ciążowym brzuszkiem

Martyna Gliwińska - zdjęcie z ciążowym brzuszkiem

Martyna Gliwińska - zdjęcie z ciążowym brzuszkiem

Martyna Gliwińska - zdjęcie z ciążowym brzuszkiem

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×