Szukaj

Martyna Gliwińska w zaawansowanej ciąży na plaży. Dumnie eksponuje brzuszek

Martyna Gliwińska

Martyna Gliwińska

Martyna Gliwińska jest w zaawansowanej ciąży. Przyszła mama urodzi pierwsze dziecko lada moment, nic więc dziwnego, że jej brzuszek jest coraz większych rozmiarów. Najnowsze zdjęcie, które udostępniła w sieci, jest tego najlepszym dowodem.

O tym, że Martyna Gliwińska jest w ciąży, wiadomo od dłuższego czasu. Piękna blondynka spodziewa się dziecka, którego ojcem jest Jarosław Bieniuk. Maleństwo przyjdzie na świat na początku 2020 roku. Nic więc dziwnego, że przyszła mama przygotowała już dla niego uroczy pokoik, którym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Urocze zdjęcia podbiło serca internautów.

Martyna Gliwińska w zaawansowanej ciąży. Jak wygląda?

Przyszła mama nie ukrywa ciążowych krągłości – wręcz przeciwnie chętnie eksponuje brzuszek na zdjęciach, które umieszcza w mediach społecznościowych. Tak jak na tym, które na swojego Instagrama umieściła w niedzielę, 12 grudnia. Martyna wraz z przyjaciółmi wybrali się nad morze.

Gliwińska ubrała się w wełniany płaszcz, przewiązywany w pasie. Dopasowała do niego przylegające do ciała spodnie, a także płaskie, wygodne buty:

Moi przyjaciele, moje miejsce, mój duży niedźwiedzi brzuszek – podpisała zdjęcia Martyna.

Na post błyskawicznie zareagowali internauci, którzy w komentarzach zostawili mnóstwo komplementów pod adresem przyszłej mamy i życzyli jej szczęśliwego rozwiązania:

  • Wierzę, że ten rok da Ci dużo dobrego czasu pełnego pozytywnych emocji no i zawsze masz „swoich” ludzi wokół, którzy byli, są i będą a to bezcenne. Najlepszego Martynko.
  • Wyglądasz zawsze cudownie! Szczęście, że masz tak oddanych przyjaciół. Miej zawsze uśmiechnięte serce i szczęśliwą Duszę. Wkrótce będzie jeszcze cudowniej.
  • W życiu nigdy nie spotyka nas nic piękniejszego jak dzieci, temat nie do zrozumienia dla kogoś kto ich nie ma. Przygotuj się na wielkie szczęście , wspomnisz moje słowa jak urodzisz.
  • Wszystkiego dobrego. Piękny rok przed Panią. Dzidzia

Zobacz także: Co za krągłości! Martyna Gliwińska pokazała ogromny brzuszek i prezenty dla dziecka


Martyna Gliwińska - zdjęcie z ciążowym brzuszkiem

Martyna Gliwińska - zdjęcie z ciążowym brzuszkiem

Martyna Gliwińska - zdjęcie z ciążowym brzuszkiem

Martyna Gliwińska - zdjęcie z ciążowym brzuszkiem

Martyna Gliwińska – święta Bożego Narodzenia 2019

Martyna Gliwińska – święta Bożego Narodzenia 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×