Szukaj

Martyna Gliwińska pokazała nowe zdjęcie Kazika. Syn Bieniuka bardzo urósł. „Normalnie mała Martynka”

Martyna Gliwińska

Martyna Gliwińska

Martyna Gliwińska pokazała nowe zdjęcie Kazika Bieniuka. Maluch bardzo urósł i się zmienił. Do kogo jest bardziej podobny. Fani piszą, że do mamy, ale czy rzeczywiście?

Martyna Gliwińska kilka miesięcy temu została mamą Kazika. To czwarte dziecko Jarosława Bieniuka. Chociaż przez pewien czas kolorowa prasa spekulowała, że rodzice dziecka wrócili do siebie, dekoratorka w rozmowie z Jastrząb Post ucięła plotki i powiedziała, że ze względu na dziecko starają się utrzymać partnerskie relacje, ale w związku już nie są.

Kobieta świetnie spełnia się w roli mamy, ale okresu ciąży nie wspomina najlepiej. Na Instagramie podzieliła się bardzo osobistym wpisem, w którym ujawniła, że gdy dowiedziała się o nieplanowanej ciąży, jej świat wywrócił się do góry nogami. Całe dziewięć miesięcy zmagała się z dolegliwościami głównie natury psychologicznej.

Na szczęście po porodzie wszystko się unormowało, a Martyna odnalazła w macierzyństwie pełnię szczęścia. Na jej Instagramie możemy podglądać, jak pięknie rozwija się Kazio, a najnowsze zdjęcie pokazuje, jak już urósł. Syn Bieniuka to już duży chłopiec.

Martyna Gliwińska na nowej fotografii z Kazikiem

Najnowsza fotografia malucha ilustruje post o ząbkowaniu. Obszernym wpisem Martyna dzieli się z obserwującymi swoimi doświadczeniami w tym zakresie – nawet jej idealnie grzeczny syn daje jej w kość przez bóle związane z rośnięciem zębów. Oczywiście głównym bohaterem jest Kazik. Słodka fotografia uśmiechniętego malca jest rozczulająca. Syn Jarosława Bieniuka bardzo urósł i się zmienił.

Drodzy ZĄBKUJĄCY ! Wątpię żebyście już śledzili mój profil za to ja łącze się z Wami w Waszych bólach i mam dla Waszych rodziców małe pocieszenie…. Po pierwsze, mojemu idealnemu, bezproblemowemu dziecku też wychodzą zęby a zatem ja też wiem co to znaczy nieprzespana noc i krzyk w niebogłosy. Po drugie, podobno pierwsze 4 ząbki są najgorsze a później to już pryszcz ! (Oby…. ) A po trzecie są środki takie jak Dentosept A Mini, które mogą Wam pomóc w tym nerwowym czasie a przede wszystkim uśmierzyć ból dziecka. Na Kazika zadziałał! Serio, serio. Jak widzę, że zaczynają się „te” bóle to psikam mu, wygodnym aplikatorem w miejsce, w którym rośnie ząb (on nawet sam otwiera na jego widok buzię ) i ból JAKBY ustaje. Dzięki Bogu… Po pierwsze cieszę się, że mogę tym pomóc Kazikowi a po drugie uchronić siebie przed dodatkowym stresem.
Bardzo serdecznie Wam polecamy ten preparat. Jestem z Wami. Będzie dobrze. One w końcu wszystkie wyjdą ! @efektdentoseptu #dentoseptamini #zabkowanie #masakra #minie – napisałą.

Jak się można domyślać fani natychmiast rzucili się z komplementami – nie ma co się dziwić, maluszek jest przesłodki. Większość komentujących dopatruje się podobieństwa do mamy:

  • Normalnie mała Martynka.
  • Czysta mama.
  • Śliczny maluszek,podobny do pani – piszą.

Jak sądzicie? Podobny do mamy, czy do taty?


Martyna Gliwińska i Kazik

Martyna Gliwińska i Kazik

Martyna Gliwińska o bolesnych doświadczeniach związanych z ciążą

Martyna Gliwińska o bolesnych doświadczeniach związanych z ciążą

Martyna Gliwińska pokazała pokoik Kazika

Martyna Gliwińska pokazała pokoik Kazika

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×