Martyna Gliwińska pokazała mamę. Już wiemy, po kim odziedziczyła urodę

Martyna Gliwińska pokazała mamę

Martyna Gliwińska pokazała mamę

Martyna Gliwińska pokazała swoją mamę. W pięknej sesji z Kazikiem panie uczciły Dzień Matki. Jak wyglądają? Co piszą internauci?

Martyna Gliwińska kilka tygodni temu urodziła uroczego Kazika i dołączyła do grona mam. Dzisiaj z okazji Dnia Matki, uroczym wpisem na Instagramie uczciła swoje święto, a jednocześnie złożyła najpiękniejsze życzenia swojej rodzicielce. Piękne zdjęcia z rodzinnej sesji zachwyciły internautów.

Martyna Gliwińska na zdjęciach z mamą i Kazikiem

Kiedy Martyna Gliwińska dowiedziała się, że spodziewa się dziecka, jej świat przewrócił się do góry nogami. Długo nie mogła dojść do siebie, a i cały okres ciąży był dla niej dosyć traumatyczny, o czym bez ogródek opowiedziała reporterce Jastrząb Post, przyznała, że „ciąża nie jest dla niej”.

Na szczęście trudne chile już za nią i teraz w pełni rozkoszuje się macierzyństwem. W Kaziku jest zakochana bez pamięci, a maluch zdominował jej social media. W pierwszym w swoim życiu Dniu Matki opublikowała cudne fotografie, na których pozuje z synem i swoją mamą.  Pani Gliwińska, to piękna kobieta i już wiemy, po kim Martyna odziedziczyła urodę.

To the world you are a MOTHER but to your family you are the WORLD. I love You Mom. And I love being a mother for my son ( Dla świata jesteś MATKĄ, ale dla twojej rodziny jesteś ŚWIATEM. Kocham Cie Mamo. I kocham być mamą dla mojego syna) – napisała.

Zdjęcia Martyny Gliwińskiej z mamą i Kazikiem wzruszyły internautów, posypały się komentarze.

  • Trzecie zdjęcie chwyta za serce, jak babcia trzyma nóżki wnuczka.
  • Nie mam słów.
  • Jakie to piekne.
  • Kazik to się ustawił z takimi KOBIETAMI przez życie iść, Mamusia Babcia i Siostrzyczka Piękne.
  • Cudne fotki – piszą.

Nie da się nie zgodzić z obserwującymi. Zdjęcia chwytają za serce. Piękna sesja.


Martyna Gliwińska pokazała mamę

Martyna Gliwińska pokazała mamę

Martyna Gliwińska z Kazikiem

Martyna Gliwińska z Kazikiem

Martyna Gliwińska pokazała mamę

Martyna Gliwińska pokazała mamę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×