Martyna Gliwińska urodzi syna czy córkę? Jej najnowsza publikacja nie pozostawia wątpliwości

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk

Martyna Gliwińska jest w ciąży, o czym jakiś czas temu poinformowała kolorową prasę. Urodzi syna czy córkę? Płeć czwartego dziecka Jarosława Bieniuka chyba właśnie została ujawniona.

Martyna Gliwińska jest w szóstym miesiącu ciąży. Spodziewa się dziecka, którego ojcem jest Jarosław Bieniuk. Termin porodu ma wyznaczony na wiosnę 2020. Nic więc dziwnego, że projektantka może pochwalić się pięknie zaokrąglonym brzuszkiem, który sprytnie ukrywa pod odpowiednio dobranymi stylizacjami.

Zobacz: Jarosław Bieniuk zostanie ojcem! Jego partnerka jest w szóstym miesiącu ciąży! Tylko u nas komentarz sportowca

Martyna Gliwińska zna płeć dziecka?

Nieco okrąglejsze kształty Martyny rzuciły się internautom w oczy na jednym z jej ostatnich zdjęć. Matka dziecka Jarosława Bieniuka, korzystając ze słonecznej pogody, wybrała się do Gdyni na spacer po molo. Stamtąd przesłała pozdrowienia dla swoich sympatyków obserwujących jej profil na Instagramie.

Kocham to moje Orłowo #sunday (a ponczo uszyłam sama)

Zobacz: Katarzyna Bujakiewicz o relacjach z rodziną Anny Przybylskiej. Jakich tematów nie porusza w obecności Oliwii Bieniuk? [WIDEO]

Martyna wyglądała rewelacyjnie. Ubrała się w czerwony golf, na który zarzuciła ponczo, dzięki czemu odciągnęła uwagę od rosnącego brzuszka. Dobrała do tego czarne spodnie. Stylizację uzupełniła przeciwsłonecznymi okularami, które nie tylko chroniły jej wzrok przed mocnymi promieniami słońca, ale także dobrze komponowały się z resztą stroju.

Obserwujący byli zachwyceni stylizacją Gliwińskiej. Jeden zasugerował nawet płeć dziecka:

Pięknie Pani wygląda. Babka wróży, że chłopak.

Martyna nie odpowiedziała na komentarz, ale go polubiła. Czyżby w ten sposób zdradziła, że Jarosław Bieniuk wkrótce doczeka się trzeciego syna? O tym przekonamy się w najbliższym czasie.

Zobacz: Oliwia Bieniuk z pompą świętuje 17. urodziny! Do sieci trafiło intymne nagranie z „jej miłością”. Z kim tak się przytula?


Martyna Gliwińska w ciąży. Zna płeć dziecka?

Martyna Gliwińska w ciąży. Zna płeć dziecka?

Martyna Gliwińska spotyka się ze Sławomirem Dolińcem

Martyna Gliwińska spotyka się ze Sławomirem Dolińcem

Martyna Gliwińska zmieniła fryzurę

Martyna Gliwińska zmieniła fryzurę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×