Szukaj

Martyna Gliwińska była namawiana do aborcji: „Ciąża była dla mnie koszmarem”. Bardzo osobisty i trudny post matki syna Bieniuka

Martyna Gliwińska

Martyna Gliwińska

Martyna Gliwińska na Instagramie podzieliła się osobistym wyznaniem. Ujawniła, że ciąża była dla niej bardzo trudna, namawiano ją nawet do aborcji. Co napisała?

Martyna Gliwińska kilka miesięcy temu została mamą. Powitała na świecie synka, Kazika, czwarte dziecko Jarosława Bieniuka. Chociaż przez pewien czas kolorowa prasa spekulowała, że rodzice dziecka wrócili do siebie, dekoratorka w rozmowie z Jastrząb Post ucięła plotki. Powiedziała, że ze względu na dziecko starają się utrzymać partnerskie relacje:

Tworzymy relacje partnerską na zasadzie rodziców Kazika.

Od momentu, w którym chłopiec pojawił się na świecie, co jakiś czas pojawia się w mediach społecznościowych swojej mamy. Dzięki temu internauci mogą obserwować, jak dorasta.

Martyna Gliwińska była namawiana do aborcji. Osobisty wpis w sieci

Chociaż można odnieść wrażenie, że Martyna Gliwińska spełnia się w roli mamy, dekoratorka okresu ciąży nie wspomina najlepiej. Na Instagramie podzieliła się bardzo osobistym wpisem, w którym ujawniła, że gdy dowiedziała się o nieplanowanej ciąży, jej świat wywrócił się do góry nogami. Niektóre osoby mówiły, że powinna usunąć dziecko:

Czuję, że chce to napisać i może co poniektórych tym oświecę. Mam taką nadzieję. Gdy latem zeszłego roku dowiedziałam się, że jestem w NIEPLANOWANEJ ciąży, mój świat wywrócił się do góry nogami. Spotykałam się wtedy z radami „lepiej usuń”. Wiadomo… Nie będę tego komentować…

Martyna wyjawiła, że nie miała pojęcia, jak bardzo dziecko zmieni jej życie i była tym przerażona. Chociaż ciąża była dla niej koszmarem, nie usunęła jej, bo nie zabiłaby dziecka:

Tamtego lata byłam zupełnie inną dziewczyną, nie miałam pojęcia jak bardzo dziecko zmieni moje życie (pisząc to mam dreszcze) ale wiedziałam, że zmieni się WSZYSTKO. Byłam przerażona. Cała ciąża była dla mnie koszmarem… Nie usunęłam jej nie dlatego, że Bóg… choć jestem osobą wierzącą. Nie spłynęła na mnie żadna cudowna fala energii. Wszechświat wtedy też niczego mi nie wyszeptał … Wręcz przeciwnie. Wszystko było przeciwko mnie. W życiu kieruję się instyktem i wiarą. Wierzę, że wszystko dzieje się po coś. Nie usunęłam tej ciąży bo nie zabiłabym dziecka. Bo dziecko to część mnie. Bo był zdrowy. Mógł się urodzić ZDROWY I ŻYĆ!

Dekoratorka dodała, że kobiety, które biorą udział w Strajku Kobiet, nie walczą o to, by usuwać ciąże kiedy im się podoba, a by móc decydować o sobie:

Dziś kobiety nie walczą o to by móc usuwać ciąże ! Nie walczą o to by zabijać nienarodzone dzieci ! Jak czytam tego typu komentarze to otwiera mi się nóż w kieszeni … KOBIETO! Chodzi o to, żebyś MIAŁA PRAWO DO DECYDOWANIA O SOBIE. Jak dziś się poddasz to jutro zabronią Ci wchodzenia do autobusu, w którym jest mężczyzna… bo do tego to prowadzi ! 200 lat do tyłu. Wstyd, że trzeba to jeszcze tłumaczyć.

Martyna Gliwińska uważa też za wstyd, że w momencie, w którym świat walczy z wirusem, Polacy tłumnie protestują na ulicach i narażają zdrowie. Jest jednak dumna z osób, które mają odwagę walczyć o prawa kobiet:

Wstyd, że w tym okropnym dla ŚWIATA czasie, gdy wszyscy się izolują by zwalczać wirusa, który ZABIJA, my w Polsce musimy protestować w tłumach na ulicach i narażać tym zdrowie. WSTYD! Jestem zawstydzona a zarazem dumna z tych wszystkich osób, które walczą o PRAWA KOBIET! Dziękuję. Walczę i ja.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

________ To będzie bardzo osobisty post dlatego komentowanie go nie jest mi potrzebne. Czuję, że chce to napisać i może co poniektórych tym oświecę. Mam taką nadzieję. Gdy latem zeszłego roku dowiedziałam się, że jestem w NIEPLANOWANEJ ciąży, mój świat wywrócił się do góry nogami. Spotykałam się wtedy z radami „lepiej usuń”. Wiadomo… Nie będę tego komentować… Tamtego lata byłam zupełnie inną dziewczyną, nie miałam pojęcia jak bardzo dziecko zmieni moje życie (pisząc to mam dreszcze) ale wiedziałam, że zmieni się WSZYSTKO. Byłam przerażona. Cała ciąża była dla mnie koszmarem… Nie usunęłam jej nie dlatego, że Bóg… choć jestem osobą wierzącą. Nie spłynęła na mnie żadna cudowna fala energii. Wszechświat wtedy też niczego mi nie wyszeptał …🙄 Wręcz przeciwnie. Wszystko było przeciwko mnie. W życiu kieruję się instyktem i wiarą. Wierzę, że wszystko dzieje się po coś. Nie usunęłam tej ciąży bo nie zabiłabym dziecka. Bo dziecko to część mnie. Bo był zdrowy. Mógł się urodzić ZDROWY I ŻYĆ! Dziś kobiety nie walczą o to by móc usuwać ciąże ! Nie walczą o to by zabijać nienarodzone dzieci ! Jak czytam tego typu komentarze to otwiera mi się nóż w kieszeni … KOBIETO! Chodzi o to, żebyś MIAŁA PRAWO DO DECYDOWANIA O SOBIE ⚡️❗️Jak dziś się poddasz to jutro zabronią Ci wchodzenia do autobusu, w którym jest mężczyzna… bo do tego to prowadzi ! 200 lat do tyłu. 🤦🏼‍♀️ Wstyd, że trzeba to jeszcze tłumaczyć. Wstyd, że w tym okropnym dla ŚWIATA czasie, gdy wszyscy się izolują by zwalczać wirusa, który ZABIJA, my w Polsce musimy protestować w tłumach na ulicach i narażać tym zdrowie. WSTYD! Jestem zawstydzona a zarazem dumna z tych wszystkich osób, które walczą o PRAWA KOBIET! Dziękuję. Walczę i ja. ✌🏻&❤️&⚡️

Post udostępniony przez martyna gliwińska (@martyna.gliwinska)

Gliwińska pod postem wyłączyła możliwość dodawania komentarzy, uważając, że nie są one potrzebne.


Martyna Gliwińska o bolesnych doświadczeniach związanych z ciążą

Martyna Gliwińska o bolesnych doświadczeniach związanych z ciążą

Martyna Gliwińska o bolesnych doświadczeniach związanych z ciążą

Martyna Gliwińska o bolesnych doświadczeniach związanych z ciążą

Martyna Gliwińska o bolesnych doświadczeniach związanych z ciążą

Martyna Gliwińska o bolesnych doświadczeniach związanych z ciążą

Dodaj komentarz

  • Gośćkamila pisze:

    Musiały wyjsc na ulicę? Ale to „w konstytucji jest jasno zapisane to prawo”!A DZIS GDZIE JESTESCIE OBŁUDNI OBROBCY KONSTYUCJI”! JUŹ NIE WYMACHUJECIE KONSTYTUCJĄ”?Juź zdjęliscie koszulki? Wam chodzi tylko do „OBALENIA PRAWICOWEGO RZADU” D o tego uźyliscie „nastolatkow i lewackich grup ktorym nie pasuje ten rzad ,bo dba o „biedotę i pokrzywdzonych a za mało daje „dobrze sytuowanym „!ZNISZCZYCIE POLSKE KULTURĘ ,WIARE WSZELKIE RESZTKI ZASAD I MORALNOSCI”! NIGDY WAM TEGO NIE ZAPOMNIMY!ZOBACZCIE WASZE HASŁA WASZ JEZYK ?WASZE OBSCENICZNE „GODOWE RUCHY”! I TO WASZA KULTURA KTORĄ CHCECIE ZAPROWADZIC I ABORCJA NA ŹĄDANIE!

  • Gość pisze:

    Kazik jest pieknym dzieckiem, gratulacje!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×