Martyna Gliwińska pokazała rozczulające zdjęcia syna Jarosława Bieniuka. Internet topnieje

Martyna Gliwińska i Kazik

Martyna Gliwińska i Kazik

Martyna Gliwińska postanowiła podzielić się z internautami kolejnymi słodkimi zdjęciami małego Kazika. Syn Jarosława Bieniuka to słodkie maleństwo. Internauci rozpływają się nad jego urokiem.

Martyna Gliwińska w pełni delektuje się pierwszymi tygodniami macierzyństwa. Kazik zawładnął jej sercem niepodzielnie. Radością dzieli się w swoich mediach społecznościowych. Pokazała już pierwsze eleganckie ubranko synka, jego pocieszne minki kiedy zasypia, debiut podczas spaceru, a niedawno pokazała na Instastory, jak dobrze im razem, a maluch obdarzył ją pięknym uśmiechem.

Czy ty się śmiejesz? – szczebiotała w relacji do maluszka.

Nie da się ukryć, mały Kazio rośnie na prawdziwą gwiazdę internetu, a najnowsze zdjęcia, jakie opublikowała Gliwińska, tylko nas w tym utwierdzają.

Martyna Gliwińska nowe zdjęcia Kazika

Na początku marca Gliwińska została mamą. Na świat przyszło czwarte dziecko Jarosława Bieniuka. Nie jest jasne, jak wyglądają ich relacje, ale jedno jest pewne, że macierzyństwo służy Martynie. Od kiedy pokazała, jak maluszek wygląda, chłopiec skradł serce nie tylko jej, ale także internautów.

Teraz ja to ja i On, Kazik. Miłość mojego życia. Nadzieja na dobre dziś i jutro. Dobraliśmy się idealnie – npisała w jednym z postów.

Najnowsze zdjęcia są potwierdzeniem tych słów, bo mama i syn wyglądają razem rozkosznie.

Lubię te świąteczne zdjęcia wiec pokaże Wam ich więcej. Kazik próbuje mnie zjeść ale sam jest do zjedzenia – napisała.

Na fotografiach widzimy rozanieloną Gliwińską i ufnie tulącego się do niej Kazika. Rzeczywiście jedno ze zdjęć pokazuje, jakby maluch chciał zjeść swoją mamę. Sesja od razu skradła serca internautów. Wśród masy osób, które polubiły jej post, nie mogło zabraknąć starszej siostry maluszka, Oliwii Bieniuk.

Zobacz także: Sprytne zagranie tabloidu. W kilka sekund poznali prawdę na temat relacji Bieniuka i Gliwińskiej


Martyna Gliwińska z Kazikiem

Martyna Gliwińska z Kazikiem

Martyna Gliwińska z Kazikiem

Martyna Gliwińska z Kazikiem

Martyna Gliwińska z Kazikiem

Martyna Gliwińska z Kazikiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×