Szukaj

Martyna Gliwińska zdradziła swój przepis na smukłą sylwetkę. Pomoc znalazła dopiero w Paryżu

Martyna Gliwińska

Martyna Gliwińska

Martyna Gliwińska wzięła się za ćwiczenia, o czym poinformowała na swoim Instagramie. W jaki sposób dba o swoją szczupłą sylwetkę? 

Martyna Gliwińska w połowie marca urodziła Kazika — czwarte dziecko Jarosława Bieniuka. Synek zdominował media społecznościowe swojej mamy i przyrodniego rodzeństwa. Zdjęcia chłopca na Instagramie pokazała już Oliwia, wczoraj dołączył do niej Szymon Bieniuk.

Jak Martyna Gliwińska dba o formę?

Martyna Gliwińska chętnie pokazuje swoją sylwetkę po porodzie. Chociaż niedawno została mamą, nie wydaje się, by ciąża negatywnie wpłynęła na jej figurę. Z pewnością wpływa na to ma odpowiednia dieta. Młoda mama regularnie sięga po cytrusy. To jednak nie wszystko. Od wczoraj, pod okiem profesjonalnej trenerki zaczęła ćwiczyć pilates.

Jak zdradziła na Instastory, ćwiczenia nie są bardzo skomplikowane:

Właśnie zaczynam moją przygodę z pilatesem z Dagmarą, która prowadzi ze mną treningi online. No i tak się zastanawiam, czy są tutaj jakieś dziewczyny chętne, żebyśmy poprowadziły taki trening live? Nie będzie to jakoś bardzo skomplikowane ani zaawansowane, ponieważ ja dopiero zaczynam, a po drugie jestem po porodzie, więc te ćwiczenia są takie bardzo dla początkujących.

Gliwińska dodała, że na razie będzie uczestniczyć w zajęciach online, ponieważ jej instruktorka na co dzień mieszka w Paryżu.

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk — jak wygląda historia ich znajomości?

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk po raz pierwszy razem pojawili się dwa lata po śmierci Ani Przybylskiej. Początkowo nie komentowali swojej relacji, chociaż ta bywała burzliwa. Plotki o ich rozstaniu gościły w kolorowej prasie co kilka miesięcy. Ostatecznie Martyna dwa lata temu potwierdziła, że nie jest już ze sportowcem.

Mimo skomplikowanej relacji Bieniuk mógł liczyć na wsparcie Gliwińskiej. Gdy został oskarżony o rzekomy gwałt na Sylwii Sz., była partnerka stanęła za nim murem. W rozmowie z Faktem mówiła:

Jesteśmy wciąż bliskim przyjaciółmi i znam go od podszewki. Jeżeli ma to jakieś znaczenie to ręczę, że cała ta fatalna sytuacja to nic innego jak nieudolna próba wyłudzenia.

Martyna i Jarosław na początku marca zostali rodzicami. Pojawił się ich syn, Kazik.


Martyna Gliwińska ćwiczy

Martyna Gliwińska ćwiczy

Martyna Gliwińska ćwiczy pilates

Martyna Gliwińska ćwiczy pilates

Martyna Gliwińska z partnerem

Martyna Gliwińska z partnerem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×