Niezły charakterek! Córka Marty Kaczyńskiej wpadła w szał po jej trzecim ślubie!

Marta Kaczyńska ślub córki

Marta Kaczyńska ślub córki

Córka Marty Kaczyńskiej wpadła w szał

Marta Kaczyńska, jak już wcześniej pisaliśmy, ponownie stanęła na ślubnym kobiercu. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego już trzeci raz wzięła ślub.  Tym razem wybrankiem 38-letniej Marty jest Piotr Zieliński, biznesmen z Warszawy, z którym Kaczyńska jest w swojej trzeciej ciąży.

Córka Lecha Kaczyńskiego z poprzednich związków ma dwie córki – Ewę oraz 11-letnią Martynę. Ojcem dziewczynek jest drugi mąż Kaczyńskiej – Marcin Dubieniecki, z którym Marta romansowała już podczas swojego pierwszego małżeństwa.

Marta Kaczyńska planowała wziąć z obecnym małżonkiem ślub kościelny, w tym celu zadbała o stwierdzenie nieważności pierwszego małżeństwa kościelnego. Okazało się jednak, że nie do końca było to możliwe, zatem z Piotrem Zielińskim wzięła tylko ślub cywilny. Po ceremonii panna młoda pochwaliła się w Internecie zdjęciem obrączek, pod którym wylał się na nią niewyobrażalny hejt.

Internauci zarzucili Marcie Kaczyńskiej hipokryzję, bowiem od czterech lat jako felietonistka pewnego tygodnika, Marta poucza czytelników o słuszności życia z jednym partnerem. Zmasowany atak internautów postanowiła odeprzeć młodsza córka Marty Kaczyńskiej – Martyna Dubieniecka.

11-letnia dziewczynka wpadła w szał i jak lwica zaczęła bronić swojej matki. Pod postem jednego z internautów, który zarzucił Kaczyńskiej zakłamanie, nastolatka nagle dała niekontrolowany upust swoich emocji.

Jacy zakłamani? Niech pani się zajmie swoim życiem, i jeśli Pani się coś nie podoba, to proszę nie komentować – napisała 11-letnia Martyna.

Młodsza córka Marty Kaczyńskiej na tym nie zaprzestała. Popisała się również mało kulturalnym wpisem pod komentarzem kolejnego internauty, który określił fotkę ślubną jej matki jako żenującą. 

Żenujące to jest Pani zdjęcie na profilu oraz Pani osobowość – napisała 11-letnia córka Kaczyńskiej.

Co myślicie o zachowaniu 11-letniej Martynki?

Marta Kaczyńska raczej nie będzie zadowolona! Do mediów trafiło jej weselne menu i PIKANTNE szczegóły nocy poślubnej!

Marta Kaczyńska została skrytykowana za białą kreację na ślubie, ale sukienka i tak zrobiła furorę. Wiemy gdzie ją kupić!

Marcin Dubieniecki skomentował ślub Marty Kaczyńskiej. Jego słowa mówią wszystko o ich relacji


Ślub Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego

Ślub Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego

Ślub Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego

Ślub Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego

Ślub Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego

Ślub Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×