Ujawniono biznesy męża Ewy Farnej! Jego majątek zwala z nóg! To prawdziwy lew biznesu!

Ewa Farna i Martin Chobot kto to biznesy

Ewa Farna i Martin Chobot kto to biznesy

Kilkanaście dni temu Ewa Farna została mamą. Zainteresowanie mediów wzrosło więc nie tylko wokół jej synka, ale także i męża. Jeden z portali sprawdził właśnie czym oprócz muzyki zajmuje się Martin Chobot! Okazuje się, że jest świetnym biznesmenem! 

Ewa Farna cieszy się obecnie macierzyństwem. Niedawno na świat przyszedł jej pierwszy synek, któremu dała na imię Artur. Gwiazda od samego początku ukrywała ciążę, a teraz nie publikuje żadnych zdjęć z maluchem. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, w końcu artystka od zawsze chroniła swojej prywatności i nie sprzedawała jej do mediów. Podobnie postępuje jej mąż, o którym wiemy niewiele. Teraz, kiedy razem z Ewą zostali rodzicami, zainteresowane jego osobą mocno wzrosło.

Martin Chobot? To przede wszystkim świetny gitarzysta, który na co dzień gra w zespole ukochanej. To właśnie wspólne koncertowanie zbliżyło go do piosenkarki na tyle, by zakochać się w niej, wziąć z nią ślub i założyć rodzinę. Do tej pory jednak media nie analizowały czym zajmuje się mężczyzna poza muzyką, a szkoda, bo robi wiele ciekawych i interesujących rzeczy.

W sieci możemy znaleźć sporo informacji na temat Martina. Okazuje się, że to lew biznesu! Muzyk inwestuje w nieruchomości i ma dwa mieszkania w Czechach warte 3 miliony złotych! Ponadto ostatnio sprawił żonie prezent i kupił rodzinie willę na luksusowym praskim osiedlu. Mężczyzna chce zabezpieczyć na przyszłość jak widać swojego syna i nie dopuścić do sytuacji, by kiedykolwiek, czegokolwiek mu brakowało.

Jego zapędy biznesowe nie wzięły się jednak z powietrza. Chobot bowiem ukończył Wyższą Szkołę Ekonomii w Pradze. Cóż, taki mąż to skarb i możemy Ewie jedynie pogratulować.

Zobacz: Ewa Farna kupiła imponującą willę za 3 miliony złotych! Ale luksus! Czeski tabloid dotarł do zdjęć wnętrz!

Zobacz: To jakaś bzdura! Ewa Farna oficjalnie zdementowała największą plotkę na temat swojej ciąży [WIDEO]

Zobacz: Ciężarna Ewa Farna topless na wakacjach! Jej zdjęcie z tropików rozpaliło wyobraźnię fanów


Ewa Farna i Martin Chobot - Artyści przeciw Nienawiści

Ewa Farna i Martin Chobot - Artyści przeciw Nienawiści

Ewa Farna i Martin Chobot - Artyści przeciw Nienawiści

Ewa Farna i Martin Chobot - Artyści przeciw Nienawiści

Ewa Farna na rozdaniu nagród Ceny Andel 2018

Ewa Farna na rozdaniu nagród Ceny Andel 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×