Marta Żmuda Trzebiatowska jest w drugiej ciąży! Baby boom trwa!

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula

Marta Żmuda Trzebiatowska jest w ciąży. Gwiazda spodziewa się drugiego dziecka, którego ojcem jest aktor, Kamil Kula.

Dopiero co media donosiły o trzeciej ciąży Małgorzaty Rozenek, a już dotarła do nas kolejna wspaniała wiadomość. W 2020 roku swoje drugie dziecko urodzi kolejna uwielbiana przez publiczność gwiazda.

Marta Żmuda Trzebiatowska – druga ciąża

Jak donosi WP Gwiazdy, Marta Żmuda Trzebiatowska jest w ciąży. Aktorka spodziewa się kolejnego dziecka, którego ojcem jest Kamil Kula.

Przyszli rodzice są niezwykle szczęśliwi i nie mogą doczekać się, kiedy ich rodzina powiększy się po raz kolejny – czytamy na łamach portalu.

[wp_quiz id=”861″]

Co prawda gwiazda jak dotąd nie potwierdziła nowiny, ale pozostaje mieć nadzieję, że jest to tylko kwestia najbliższych dni.

Żmuda Trzebiatowska swoje pierwsze dziecko, syna Bruna, urodziła w 2017 roku.

Gratulujemy.

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula – historia związku

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula poznali się kilka lat temu w pracy, oboje występowali na deskach tego samego teatru. Ich uczucie okazało się na tyle silne, że już po kilku miesiącach para zaręczyła się, a w 2015 roku wzięła ślub w tajemnicy przed mediami. Dwa lata później gwiazda urodziła pierwsze dziecko, syna Bruna. Od tamtego czasu skupia się na macierzyństwie, jedynie co jakiś czas występując w teatrze i w serialach, np. w serialu Blondynka.

W przeszłości Żmuda Trzebiatowska związana była z tancerzem Adamem Królem, z którym wystąpiła w Tańcu z gwiazdami. Do bliskiej relacji z gwiazdą przyznał się Kuba Wojewódzki. Gwiazda miała na ten temat nieco inne zdanie:

Pamiętam, że spotkaliśmy się i Kuba próbował mnie namówić na udział w swoim programie. Nie pojawiłam się do dnia dzisiejszego. Długo namawiał, ale te spotkania, ja bym ich nie określiła „romansem”, jak to media zrobiły w nagłówkach, uważam, że jest to duża przesada. Nazywałabym je raczej fajnymi spotkaniami z fajnym człowiekiem. Bardzo dużo mnie nauczył – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.


Marta Żmuda Trzebiatowska w ciąży i Kamil Kula na spacerze

Marta Żmuda Trzebiatowska w ciąży i Kamil Kula na spacerze

Marta Żmuda Trzebiatowska na ślubie Magdy Butrym

Marta Żmuda Trzebiatowska na ślubie Magdy Butrym

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula w Teatrze Kwadrat - szczegóły stylizacji

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula w Teatrze Kwadrat - szczegóły stylizacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×