Marta Żmuda Trzebiatowska jest w drugiej ciąży! Baby boom trwa!

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula

Marta Żmuda Trzebiatowska jest w ciąży. Gwiazda spodziewa się drugiego dziecka, którego ojcem jest aktor, Kamil Kula.

Dopiero co media donosiły o trzeciej ciąży Małgorzaty Rozenek, a już dotarła do nas kolejna wspaniała wiadomość. W 2020 roku swoje drugie dziecko urodzi kolejna uwielbiana przez publiczność gwiazda.

Marta Żmuda Trzebiatowska – druga ciąża

Jak donosi WP Gwiazdy, Marta Żmuda Trzebiatowska jest w ciąży. Aktorka spodziewa się kolejnego dziecka, którego ojcem jest Kamil Kula.

Przyszli rodzice są niezwykle szczęśliwi i nie mogą doczekać się, kiedy ich rodzina powiększy się po raz kolejny – czytamy na łamach portalu.

Co prawda gwiazda jak dotąd nie potwierdziła nowiny, ale pozostaje mieć nadzieję, że jest to tylko kwestia najbliższych dni.

Żmuda Trzebiatowska swoje pierwsze dziecko, syna Bruna, urodziła w 2017 roku.

Gratulujemy.

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula – historia związku

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula poznali się kilka lat temu w pracy, oboje występowali na deskach tego samego teatru. Ich uczucie okazało się na tyle silne, że już po kilku miesiącach para zaręczyła się, a w 2015 roku wzięła ślub w tajemnicy przed mediami. Dwa lata później gwiazda urodziła pierwsze dziecko, syna Bruna. Od tamtego czasu skupia się na macierzyństwie, jedynie co jakiś czas występując w teatrze i w serialach, np. w serialu Blondynka.

W przeszłości Żmuda Trzebiatowska związana była z tancerzem Adamem Królem, z którym wystąpiła w Tańcu z gwiazdami. Do bliskiej relacji z gwiazdą przyznał się Kuba Wojewódzki. Gwiazda miała na ten temat nieco inne zdanie:

Pamiętam, że spotkaliśmy się i Kuba próbował mnie namówić na udział w swoim programie. Nie pojawiłam się do dnia dzisiejszego. Długo namawiał, ale te spotkania, ja bym ich nie określiła „romansem”, jak to media zrobiły w nagłówkach, uważam, że jest to duża przesada. Nazywałabym je raczej fajnymi spotkaniami z fajnym człowiekiem. Bardzo dużo mnie nauczył – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.


Marta Żmuda Trzebiatowska w ciąży i Kamil Kula na spacerze

Marta Żmuda Trzebiatowska w ciąży i Kamil Kula na spacerze

Marta Żmuda Trzebiatowska na ślubie Magdy Butrym

Marta Żmuda Trzebiatowska na ślubie Magdy Butrym

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula w Teatrze Kwadrat - szczegóły stylizacji

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula w Teatrze Kwadrat - szczegóły stylizacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×