Szukaj

Metamorfozy ciąg dalszy. Marta Żmuda Trzebiatowska znowu zaszalała u fryzjera: „Jasno, jasno, coraz jaśniej”

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda-Trzebiatowska zdecydowała się na spektakularną metamorfozę. Gwiazda po raz kolejny mocno zaszalała z fryzurą. Jeszcze rok temu wyglądała zupełnie inaczej. Jak się prezentuje w jasnych włosach?

Marta Żmuda-Trzebiatowska niedawno została mamą po raz drugi. Na oficjalną informację, która potwierdziła narodziny dziecka, trzeba było jednak chwilę poczekać. Na Instagramie aktorki pojawił się bardzo wzruszający post z ilustracją książki, na której mama trzyma swoje maleństwo. Wszystko opatrzyła też pięknym podpisem. Zacytowała w nim fragment wiersza Mama H.Delforge. Marta podzieliła się również swoimi własnymi odczuciami.

Najpiękniejsza i najtrudniejsza rola z jaką przyszło mi się w życiu zmierzyć – MAMA.

Pod tym postem pojawiło się całe mnóstwo gratulacji od fanów, oraz koleżanek i kolegów z branży. Jak do tej pory aktorka i jej mąż Kamil Kula nie zdradzili płci i imienia swojej pociechy.

Na Instagramie gwiazdy pojawiają się za to zdjęcia, które pokazują, że świeżo upieczona mama ma się doskonale. Aktorka błyskawicznie wróciła do formy i postanowiła również nieco odmienić swój wygląd.

Marta Żmuda-Trzebiatowska mocno rozjaśniła włosy

Gwiazda należy do tych kobiet, które podczas ciąży cały czas są aktywne zawodowo. Czas kwarantanny pozwolił jej nieco odpocząć od filmowych i serialowych planów. Jednak aktorka i jej mąż chyba zatęsknili za pracą, ponieważ podczas kwarantanny stworzyli serial #ZostańWdomu, który spotkał się z ogromną sympatią internautów. Wszyscy z utęsknieniem czekali na kolejny odcinek, który w humorystyczny sposób pokazywał życie Polaków na kwarantannie.

Tuż po zakończeniu kwarantanny gwiazda pochwaliła się pierwszą metamorfozą, podczas której nieco skróciła i rozjaśniła włosy. Teraz natomiast zdecydowała się na wiele więcej. Jej nowa fryzura, którą właśnie pochwaliła się na Instagramie, jest zjawiskowa. Aktorka już całkiem zrezygnowała z brązów i postawiła na modne, ciepłe odcienie blondu.

Jasno, jasno, coraz jaśniej… – czytamy pod zdjęciem.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów. Aktorka w nowej fryzurze zdecydowanie spodobała się swoim fanom.

  • Pięknie Pani w tym kolorze.
  • Do twarzy Ci w tych coraz jaśniejszych.
  • Pięknie, coraz piękniej.
  • W każdej odsłonie super – czytamy pod zdjęciem.

My również przyłączamy się do tych komplementów. Marta w nowej fryzurze wygląda idealnie.


Marta Żmuda-Trzebiatowska nowa fryzura

Marta Żmuda-Trzebiatowska nowa fryzura

Marta Żmuda Trzebiatowska nowa fryzura

Marta Żmuda Trzebiatowska nowa fryzura

Marta Żmuda Trzebiatowska o macierzyństwie

Marta Żmuda Trzebiatowska o macierzyństwie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×