Marta Żmuda Trzebiatowska pozuje w bikini. Takie zdjęcia to u niej rzadkość. Posypały się komplementy

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska pokazała się fanom w bikini. Gwiazda wypoczywa nad polskim morzem. Takie odważne zdjęcie to rzadkość na jej profilu. 

Marta Żmuda Trzebiatowska to jedna z najbardziej lubianych przez fanów aktorek młodego pokolenia. Na swoim koncie ma wiele filmowych i serialowych ról, które sprawiły, że pokochała ją publiczność. Sporą sympatię zyskała pojawiając się w roli Hani Sikorki w serialu Na dobre i na złe. Zdecydowanie nie może narzekać na brak zawodowych propozycji, które dobiera z wielką starannością. Wspaniale układa się także jej życie prywatne. Od kilku lat jest szczęśliwą żoną Kamila Kuli.

Zakochani pobrali się w 2015 roku, a małżonków razem na ekranie można oglądać w serialu Dwójki. Doczekali się już dwojga dzieci. W 2017 roku zostali rodzicami chłopca, a zaledwie trzy lata później na świat przyszła ich córeczka. Szczęśliwi rodzice konsekwentnie nie mówią zbyt wiele o swoich dzieciach i nie pokazują ich twarzy w social mediach.

Marta Żmuda Trzebiatowska pokazała się w bikini

Marta z zaangażowaniem prowadzi swoje konto na Instagramie. Chociaż nie zwykła zwierzać się fanom z prywatnych problemów, to ostatnio opisała, jak macierzyństwo dało jej w kość.

Staram się być dzielna, staram się dawać radę. Jestem mamą obecną, mamą której zależy, która się interesuje i nie odpuszcza. Nigdy nie kierowałam się zasadą – „czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal”. Czasami są chwile, że czuję się kompletnie bezradna i wyczerpana… – napisała na Instagramie.

Aktorka przyznała również, że czasami czuje się w tym wszystkim osamotniona i nieco doskwiera jej brak koleżanek, które przestały się odzywać w momencie, gdy została mamą. Teraz jednak może nieco odpocząć i naładować baterie. Gwiazda pochwaliła się zdjęciem prosto z plaży. Wskoczyła w bikini i odpoczywa z dala od zgiełku miasta.

Sezon słoneczny uważam za otwarty. Nareszcie! 

Takie zdjęcie to prawdziwa rzadkość na profilu gwiazdy, dlatego szybko wywołało fanów, którzy nie skąpili komplementów.

  • Prześliczna.
  • Hej śliczna. Miłego opalania.
  • Jak pięknie.
  • Cudownie wyglądasz.
  • Piękności.

Nie można się im dziwić, ponieważ wygląda zjawiskowo.


Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska

Jak mieszka Marta Żmuda Trzebiatowska?

Jak mieszka Marta Żmuda Trzebiatowska?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×