Marta Żmuda Trzebiatowska po pandemii pakuje walizki i wylatuje z kraju. Cel? To już naprawdę koniec świata

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska ma ambitne plany na nowy rok. Aktorka chce spełnić swoje marzenia o podróży, którą już długo odkładała. Gdzie planuje wyjechać?

Marta Żmuda Trzebiatowska podobnie jak większość aktorów ostatnie miesiące spędziła w zaciszu swojego domu. Ten czas całkowicie poświęciła swoim dzieciom. Aktorka razem z mężem Kamilem Kulą wychowuje niespełna 4-letniego syna Bruna, a kilka miesięcy temu do rodziny dołączyła także maleńka Klara. Aktorka o tym, że urodziła, poinformowała w social mediach, umieszczając jedynie fragment jednego z wierszy.

Najpiękniejsza i najtrudniejsza rola, z jaką przyszło mi się w życiu zmierzyć – MAMA.

Gwiazda podczas pandemii powstrzymywała się od podróży. Ostatni rok spędziła z rodziną w domu. W obawie przed szalejącą pandemią nie odwiedzała nawet swoich rodziców, którzy mieszkają w Przechlewie.

Nie mogłam spotkać się jak co roku, z całą moją rodziną – pisała aktorka w social mediach.

Gwiazda musiała zrezygnować z planowanej podróży, która marzy się jej już od bardzo dawna.

Marta Żmuda Trzebiatowska ma ambitne plany na nowy rok

Gdy tylko skończy się pandemia, aktorka chciałaby wyjechać z całą rodziną na wakacje. Jej marzeniem jest podróż do Nowej Zelandii. Gwiazda już 4 lata temu odwiedziła ten kraj razem z mężem. Państwo wyspiarskie w Australazji zrobiło na niej ogromne wrażenie.

Zachwyciłam się tymi wyspami. Krajobrazy zapierają dech w piersiach. Trudno opisać, jak jest tam pięknie. Znalazłam się w bajce. Już wiem, ze tydzień na Wyspie Południowej to za mało. Marzę, żeby jeszcze kiedyś tam wrócić – mówiła po powrocie z urlopu.

Podróże kochają także rodzice aktorki, którzy aktywnie starają się wykorzystywać swój wolny czas.

Rodzice aktorki, tak jak ona kochają podróże. Ewa Żmuda Trzebiatowska kiedyś powiedziała żartem, że chciałaby wyruszyć na koniec świata. A przecież Nowa Zelandia to jest dla nas koniec świata! Aktorka chciałaby więc nadrobić marzenie mamy i nadrobić czas przymusowej rozłąki – czytamy w „Na żywo”.

Miejmy nadzieję, że pandemia niedługo się skończy, a podróże będą znacznie bezpieczniejsze. Życzymy Marcie, aby mogła w końcu spełnić swoje marzenie i pojechać jeszcze raz do Nowej Zelandii ze swoimi najbliższymi.


Marta Żmuda Trzebiatowska – Bożego Narodzenia 2020

Marta Żmuda Trzebiatowska – Bożego Narodzenia 2020

Marta Żmuda-Trzebiatowska pokazała pokoik syna

Marta Żmuda-Trzebiatowska pokazała pokoik syna

Marta Żmuda-Trzebiatowska

Marta Żmuda-Trzebiatowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×