Marta Żmuda Trzebiatowska o rodzicach Kamila Kuli: „Trafiłam na…”

Jak Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula spędzają Wielkanoc?

Jak Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula spędzają Wielkanoc?

Marta Żmuda Trzebiatowska o relacjach z teściami

Na początku 2014 roku premierę miała sztuka Przez park na bosaka. Spektakl przedstawia perypetie świeżo upieczonych małżonków. Wtedy jeszcze odtwórcy głównych ról, Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula, nie mieli pojęcia, że po niespełna dwóch latach sami znajdą się w takiej sytuacji.

Dokładnie 26 września 2015 roku para powiedziała sobie „tak”. Niebawem będą obchodzić swoją pierwszą rocznicę ślubu. Tymczasem na łamach magazynu Show Marta Żmuda Trzebiatowska ujawniła, jakie ma relację z rodzicami swojego męża:

Zawsze słyszałam dowcipy o przerażających teściowych, o trudnych, skomplikowanych relacjach z żonami ich synów. A trafiłam na wyjątkową kobietę, która staje za mną murem, kiedy trzeba. W rodzicach Kamila mam cudowną nową rodzinę Co więcej, interesują się także naszymi karierami i poczynaniami. Kibicują i wspierają, kiedy jest dobrze i wtedy, gdy jest nieco gorzej. To dla nas bardzo ważne. Każdemu życzyłabym takiej właśnie rodziny, takiego wsparcia. Chcą też być obecni na wszystkich premierach. I są, o ile nie zatrzymują ich obowiązki zawodowe

To się nazywa mieć prawdziwego farta. Kto wie, być może niebawem powiększy się o kolejnego członka? 🙂

Zobacz: Tak wygląda Marta Żmuda-Trzebiatowska bez makijażu. Ale piękna! Nie możemy się napatrzeć 

Marta Żmuda Trzebiatowska o rodzicach Kamila Kuli

Marta Żmuda Trzebiatowska o rodzicach Kamila Kuli

Marta Żmuda Trzebiatowska o teściach

Marta Żmuda Trzebiatowska o teściach


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×