Szukaj

Marta Żmuda Trzebiatowska wrzuciła pierwszy post po porodzie. Wygląda jak milion dolarów

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska urodziła zaledwie kilka dni temu, a już zachwyca formą. Właśnie opublikowała pierwszy post na Instagramie i wygląda olśniewająco.

Marta Żmuda Trzebiatowska początkowo nie reagowała na doniesienia prasy, gdy ta informowała, że jest w ciąży. Dopiero przed Świętami Bożego Narodzenia aktorka potwierdziła krążące spekulacje i podziękowała za wszelkie przejawy życzliwości. Informacja o tym, że ona i jej mąż, Kamil Kula, spodziewają się drugiego dziecka, stała się oficjalna, a na Instagramie aktorki od czasu do czasu pojawiały się zdjęcia i informacje o tym, jak się czuje.

Tak niedawno oglądaliśmy jej zaokrąglony brzuszek, a już na świecie jest jej drugie dziecko. Poinformował o tym serwis Pudelek, który opublikował zdjęcia aktorki i jej męża sprzed szpitala.

Marta Żmuda Trzebiatowska jest już w domu i właśnie zachwyciła pierwszym postem po porodzie.

Marta Żmuda Trzebiatowska: pierwszy post po porodzie

Podczas kwarantanny, Marta Żmuda Trzebiatowska z mężem Kamilem Kulą, stworzyli serial #ZostańWdomu, który bardzo szybko podbił serca internautów i stał się bardzo popularny.

Pomysł wyszedł od Kamila Kuli w momencie, kiedy odwołano wszystkie plany zdjęciowe i spektakle. Mąż Marty, jak i reszta aktorów został bez pracy. W tej sytuacji można było się zamartwiać lub coś zrobić, więc powstał serial, jakiego jeszcze nie było. Bez nakładów, z komórką w ręku, we własnym mieszkaniu. Wszyscy aktorzy nagrywają swoje role online. W ten sposób powstaje też cała postprodukcja. Twórcy pracują non profit. Tworzą projekt, który pozwala im robić to, co kochają – dawać widzom pozytywną energię i dobre emocje.

Nawet tuż przed porodem Żmuda nie zrezygnowała z pracy przy serialu, a już w zasadzie kilka godzin po powrocie ze szpitala do domu, zachęca w nowym poście, do oglądania kolejnego odcinka. Ledwie urodziła, a już zachwyca wyglądem. Nie ma na niej śladu trudów rozwiązania i wygląda jak milion dolarów.

Czy ktoś tu czeka na nowy odcinek #ZostańWdomu??? Punktualnie o 21:00 link, który znajdziecie w moim BIO, będzie już aktywny. Miłego oglądania. ???????? Pamiętajcie, że możecie zagłosować na nas w plebiscycie @player.pl i @tvnfabula ???????? Walczymy o nagrodę publiczności w Festiwalu Filmów w czasie kwarantanny.
I nie zapomnijcie „uwić gniazda” na naszym kanale na youtubie – wystarczy kliknąć SUBSKRYBUJ – napisała.

Internauci ucieszyli się na widok ulubienicy. Zapowiadają obecność przed ekranami i gratulują świeżo upieczonej mamie.


Marta Żmuda Trzebiatowska - pierwszy post po porodzie

Marta Żmuda Trzebiatowska - pierwszy post po porodzie

Marta Żmuda Trzebiatowska - Gwiazdy pokazują koszyczki na Wielkanoc 2020

Marta Żmuda Trzebiatowska - Gwiazdy pokazują koszyczki na Wielkanoc 2020

Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska - serial #ZostańWdomu

Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska - serial #ZostańWdomu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×