Marta Żmuda Trzebiatowska w szczerym wyznaniu. „Czasem tęsknię za moim życiem sprzed dzieci”. Macierzyństwo dało jej w kość

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska opowiedziała o trudach macierzyństwa. Gwiazda nie ukrywa, że jest jej bardzo ciężko. Przyznała, co doskwiera jej najbardziej. To smutne, jak się teraz czuje. 

Marta Żmuda Trzebiatowska to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Sympatię fanów zyskała dzięki występom w chętnie oglądanych serialach. Pojawiła się w takich hitowych produkcjach jak: Na dobre i na złe, czy Blondynka. Fani pokochali ją także za role na dużym ekranie. To, że jest świetną aktorką komediową udowodniła, występując w filmach: Och, Karol 2 i Nie kłam kochanie. Gwiazda cały czas pojawia się w nowych produkcjach, a także na deskach teatru. Wszystko to łączy z opieką nad dziećmi.

Od wielu lat związana jest z Kamilem Kulą. Aktorska para w 2015 roku wzięła ślub, a małżonków razem na ekranie można oglądać w serialu Dwójki. Wspaniale układa się nie tylko ich życie zawodowe, ale też prywatne. Wspólnie wychowują dwoje dzieci: w 2017 roku powitali na świecie syna, a trzy lata później doczekali się córeczki.

Marta Żmuda Trzebiatowska o trudach macierzyństwa

Marta odkąd została mamą do minimum ograniczyła swoje życie w show-biznesie. Bardzo rzadko pojawia się na eventach, premierach, czy branżowych imprezach. Cały jej czas pochłania praca i opieka nad dziećmi. Okazuje się, że czasami bywa to dla niej szczególnie trudne. Aktorka życie prywatne stara się trzymać z dala od mediów, ale tym razem czara goryczy się przelała. O trudach macierzyństwa napisała w obszernym wpisie na Instagramie.

Staram się być dzielna, staram się dawać radę. Jestem mamą obecną, mamą której zależy, która się interesuje i nie odpuszcza. Nigdy nie kierowałam się zasadą – „czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal”.
Czasami są chwile, że czuję się kompletnie bezradna i wyczerpana…

Gwiazda bardzo rzadko zdobywa się na tak dużą szczerość, ale wydarzenia ostatnich dni spowodowały, że czuje się niezwykle samotna. Napisała o utraconych przyjaźniach i samotności, która towarzyszy jej na co dzień.

Nikt mi nie powiedział tego wcześniej, ale macierzyństwo to samotność… zwłaszcza w wielkim mieście, gdzie rodzina daleko, a Twoje „niedzieciowe” koleżanki już nie odbierają telefonu kiedy piszesz, że tęsknisz, że Ci ich brakuje, więc w końcu przestajesz pisać, bo czujesz że się narzucasz. A przecież wciąż masz o czym z nimi rozmawiać i właściwie marzysz by pogadać o czymś innym niż o dzieciach. Zostajesz sama. Szukasz więc numeru do tych, od których kiedyś sama nie odbierałaś… Macierzyństwo bez filtra, zupełnie nie przypomina życia z instagrama. Wyczerpana matka podgląda je wieczorem i zazdrości, że inni to takie „ładne i ciekawe” mają.

Aktorka opisała też prozę życia, która towarzyszy jej każdego dnia. Nawet w długi weekend nie udało jej się spędzić czasu poza domem. Przyznała odważnie, że zdarza jej się tęsknić za dawnymi czasami.

Zastanawiasz się jaką zupę jutro im podasz i nasłuchujesz czy czasem aby znowu nie zaczyna się katar. Czasem tęsknię za moim życiem „sprzed dzieci”. Czy to źle? Nie wiem. A jak jest u Ciebie? Czy bym do tamtego życia wróciła? Za żadne Skarby! DZIECI są tym co mi najlepiej w życiu wyszło. Do roli matki nie da się przygotować. Każdy dzień to sukcesy i porażki. Jedno jest pewne – to ONI kiedyś ocenią czy dałam radę, więc warto się starać. Przytulam. M.

Marta wyznała, że mimo wszelkich trudów związanych z macierzyństwem i codziennością dzieci są tym, co najlepiej jej w życiu wyszło. Trzeba przyznać, że to niezwykle szczery wpis, który porusza problemów wielu rodziców.


Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ja sie ciesze z tego,że nie ma dzieci ! Mam wolne życie !

 • Gość pisze:

  Tylko Kaczorowska ma tak różowo, tak różowo i kolorowo, że dwuletniego bachora oddała do przedszkola a 8 mies.do żłobka

 • Gość BABCIA pisze:

  Marto każda matka bywa czasem przytłoczona obowiązkami i ma wszystkiego dość.Nie ma w tym nic złego i nie oznacza że żałujesz że masz dzieci.Przykre jest to co piszesz o znajomych,niestety często tak bywa.Ale myślę że będziesz miała inne koleżanki z dziećmi lub bez,które nie okażą się tak beznadziejne.

 • Gość pisze:

  Taki live nie mam dzieci więc mam na te opowieści wyjeb..ne ale siodełko super nawet miło się z tobą siedzi ile wypiłes piw 10 to jeszcze 10 i pójdziemy na pięterko w twoich snach zawsze w moich nigdy ołx sexart ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×